Wpis z mikrobloga

@Rad-X: święta prawda kiedyś jak byłem młody wróciłem z dworu cały spocony i szukałem czegoś do picia patrzę stoi woda to szybko odkręcam i pije okazało się że mama wlała sobie olej do butelki po wodzie xd
  • Odpowiedz
Tak serio, to nigdy nie używaj butelek po napojach do przechowywania płynów


@Rad-X: właśnie dlatego różowa opisała butelkę w której trzyma wodę do kwiatków tekstem „NIE PIĆ – WODA Z NAWOZEM” bo wie że jakby mi się chciało pić to mógłbym po tę butelkę sięgnąć
  • Odpowiedz
@wielki_fan21: U kumpla w firmie ktoś przelał jakąś chemię do butelki po mineralnej. Potem ktoś inny się tego napił i jak go zabrali do szpitala to lekarz za bardzo nie mógł nic zrobić, bo nie było wiadomo co tam wlali a każdy preparat wymagał innej odtrutki.
  • Odpowiedz
@Pangia: bo tak jak widziałeś przykłady u góry, ludzie najpiejrw czytają zanim sobie łykną gdy są spragnieni.

Po co siebie eksponować na ryzyko niepotrzebnie?
  • Odpowiedz
@Rad-X: jak miałam 10 lat własnie w ten sposób pozbyłam się szkliwa... ktoś odkamieniał czajnik i nie podpisał/nie uprzedził domowników. Ja nieświadoma wzięłam łyk, na szczęście nie przełknęłam, ale pozbyłam się szkliwa i walczyłam długo z nadwrażliwością zębów :(
  • Odpowiedz