Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#motomirki co byście polecili na pierwszy motocykl szosowy na kategorie a2, osobiście myślałem nad suzuki gsr 600, wolał bym uniknąć 1 cylindrowych jednostek. Jeździłem już ale na motocyklach enduro więc nie mam zbyt dużego doświadczeni na drogach publicznych dlatego szukam czegoś łatwego do ogarnięcia
#motocykle
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ninjav9max: co z tego, że była wbita odpowiednia moc, skoro zdławiona była z nieodpowiedniej? ZX6R z 2k3 roku miało w stocku 103 KM, także jeździłeś przez ten cały czas bez odpowiedniej kategorii.
  • Odpowiedz
@muse: była blokowana w niemczech i do polski przyjechała mając odpowiednią moc, w niemieckich papierach wszystko sie zgadzało, aktualnie nie orientuję się jak wygląda to od strony prawa, ale wtedy jeździłem jak najbardziej legalnie (możesz wierzyć lub nie, ale jezdziłem cały czas na zablokowanej aż do zrobienia kat. A :p)
  • Odpowiedz
@ninjav9max: Czyli jeśli zblokowałbym sobie w Niemczech Suzuki Hayabusę do 40 KM i sprowadził do Polski, to mógłbym nią legalnie jeździć? Może jeszcze podczas kontroli pan policjant sprawdziłby gdzie była blokowana - jeśli w Niemczech to wszystko się zgadza, nie ma problemu, ale jeśli w Polsce... uuu to wtedy by nie było tak kolorowo? XD
  • Odpowiedz
@muse: gliniarz może sobie skakać, płakać, robić fikołki, co najwyżej może odesłać na badania techniczne motocykl...
Jeśli w dowodzie wpisane jest 34kw, i hamownia to potwierdzi to nie są w stanie nic zrobić... przerabiałem to już. Sytuacja wygląda inaczej gdy zdejmuje się blokadę posiadając tylko a2.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ninjav9max: Czyli potwierdzasz, że mogę sobie jeździć odblokowaną Hayabusą na A2, a w razie kontroli szybka blokada i na hamownię? Wykop to chyba jedyny portal, na którym dowiesz się, że Hayabusą można jeździć na kat. A2 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz