Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#motomirki co byście polecili na pierwszy motocykl szosowy na kategorie a2, osobiście myślałem nad suzuki gsr 600, wolał bym uniknąć 1 cylindrowych jednostek. Jeździłem już ale na motocyklach enduro więc nie mam zbyt dużego doświadczeni na drogach publicznych dlatego szukam czegoś łatwego do ogarnięcia
#motocykle
  • 25
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bartix133: na a2 to chyva kazdy motocykl mozna znalezc zeby byl zdlawiony. Wiec pytanie powinno brzmiec "jaki motocykl 600 dla poczatkujacego". No chyba ze nowy to ja bym myslal o cb500
@daczka92 możesz sobie nawet 150 konnego litra zablokować na 10 koni, iść do urzędu i ci to wbija w dowód, to nie znaczy że takie coś łapie się na a2. Oryginalna moc maksymalna nie może być wyższa niż dwukrotność dopuszczalnej na a2, czyli jak coś było powyżej 96 koni to nawet po zablokowaniu nie masz uprawnien by tym jeździć. Jedyne wyjątki to motocykle mocniejsze blokowane w fabryce gdzie oryginalnie mają juz mniejszą
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Lucider5: napisalem wyraznie zeby szukac pod kątem "pierwsze moto do 600". Ciezko w tym kryterium wsadzić litra jak wyraznie napisalem 600! Do tego nikt nie bedzie polecal cbr czy r6. Reszta sie łapie - takze gsr, er6, sv, monster... Wszystko w tej klasie jest dozwolone. Nie musisz mi tu pisać o prawie, wystarczy czytac ze zrozumieniem
@bartix133: Ja w wieku 18 lat kupiłem zx6r z 2003 roku sprowadzoną z niemiec, była już zablokowana i w papierach była wbita odpowiednia moc. Teraz gdy mam już kategorie A to jezdze sobie na odblokowanej :p