Wpis z mikrobloga

1. Ktoś ustala podstawę programową. Przenieśmy się więc do alternatywnej rzeczywistości, gdy takie coś jest w polsce od 1990 i PiS wykombinował jak wygrać wybory w 2015. #!$%@?ł sąd najwyższy, kompromis aborcyjny, pałuje kobiety na marszach, chce wprowadzić katokomunę... co Czarnkowi szkodzi wyprodukować jedyny aprobowany podręcznik do WoSu który zawiera zagadnienia na maturę?


@TymRazemNieBedeBordo: wszedłem tutaj napisać ten komentarz, ale zrobiłeś to za mnie ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@Szolek: No niestety widać za mało tych godzin polskiego patrząc na twoją pisownię. Ścisłe są potrzebne, ale obecnie mamy tak dużą nadprodukcję gówno inżynierów, że ciężko ich nawet do pracy do maków upychać.
  • Odpowiedz
@Szolek: Najwięcej powinno być takich przedmiotów do jakich uczeń ma predyspozycje, to nie XX wiek gdzie 99% społeczeństwa będzie wykonywać podobną, manualną robote w tej samej fabryce. Pomiędzy 9-13 rokiem życia psycholog szkolny powinien przeprowadzić z każdym uczniem rozpoznanie i od tego momentu zaczyna się specjalizacja a nie na studiach magisterskich...
  • Odpowiedz
nie wiem jakim cudem j polski jest na pierwszym miejscu


@Szolek: widać po sposobie pisania. Potem dostajesz takiego "ścisłowca", który nie potrafi dwóch zdań sklecić z sensem, nie mówiąc już o normalnej komunikacji i rozumieniu problemu.
  • Odpowiedz
@kezioezio:

a uważam, że sprawiedliwym warunkiem do oddania głosu mogłaby być zdana matura + obowiązkowy WOS. Wtedy to byłby prawdziwy egzamin dojrzałości obywatelskiej, który po prostu odsiałby największy margines. Jak można dać głosować osobie, która nie ma zielonego pojęcia o funkcjonowaniu państwa, a przerasta ją również znajomość jakiegokolwiek języka, czytania ze zrozumieniem, czy podstawowa matematyka?


wtedy politycy nie mogliby głosować więc to nie przejdzie
  • Odpowiedz
@Nieszkodnik: @Xianist:
To ja do tej niesamowitej informatyki w pierwszej klasie dodam że heeloooł cała szkoła była na nauczaniu zdalnym z pierwszą klasą włącznie... moja pierwszoklasistka po dwóch tygodniach ogarniała teamsy lepiej niż nauczycielka ;-)
  • Odpowiedz