Wpis z mikrobloga

@Xianist: To wszystko jest nieważne. Ostatnio komuś pomagałem w informatyce - podstawowe zadanie w Wordzie. No więc według nauczyciela tylko w Wordzie się da (Libre Office nie istnieje), polecenia nie są jednoznacznie napisane (jak są 2-3 możliwe rozwiązania z danego tekstu, to strzelasz o co autorowi chodziło) i no i zajebiście ważne funkcje ćwiczone takie jak odstępy od prawej krawędzi za pomocą tabulatorów. Po przygotowaniu plików pisze "wgraj plik na platformę",
  • Odpowiedz
@Xianist: Ja z edukacją mam już niewiele wspólnego, ale mój zawód składa się głównie z przedmiotów widocznych na końcu tej listy. A na zarobki nie narzekam. Mam takie wspomnienie z gimnazjum kiedy nauczycielowi od informatyki koledzy odłączyli myszkę od komputera i lekcja się nie odbyła, bo komputer się zepsuł xD nie mówiąc już o tym, ze nagminnie psulismy komputery wyłączając je tym przyciskiem z tylu obudowy komputera... problem nie do rozwiązania
  • Odpowiedz
@kezioezio: W ogóle, to zastanawiam się, dlaczego nikt nie wpadł na to, żeby zrobić coś w stylu demokracji ateńskiej

A to jest w interesie wladzy? Zeby ludzie byli bardziej swiadomi?

W aktualnie obowiazujacym systemie, gdzie wladza tak na prawde nie dba o to, by panstwo sie dobrze rozwijalo, tylko dba o to by byc wybranym ponownie za 4lata, zmiany w systemie sa weldug mnie niemozliwe...
  • Odpowiedz
@kezioezio: Dorzuć do tego że głosują osoby które tylko wyciągają pieniądze z socjali samemu nic nie dorzucając do worka. Powinni móc głosować tylko ci co realnie płacą w podatkach więcej niż z nich wyciągają. Oczywiście wykluczamy też całą budżetówkę.
  • Odpowiedz
@R187

@Xianist: Dużo lekcji religii oznacza, że Polacy pozostaną Polakami! Bo przecież jak ktoś nie jest katolikiem, to nawet nie jest godzien nazywać się Polakiem. Nawet sam Jezus był Polakiem, w końcu jest królem Polski, a jego matka królową.


I nauczał z Łodzi ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz