Wpis z mikrobloga

@Felonious_Gru: Nie wypisałem się z tego, traktuje to jako subkonto oszczędnościowe na głupie wydatki. 1,5% od pracodawcy piechotą nie chodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ofc myślę że nikt nie traktuje poważnie PPK jako sposobu oszczędzania na emeryturę, to już serio lepiej wypłacać co miesiąc i ładować to w krypto nie ważne czy górka czy dołek. Odnośnie zysków to całe g---o, te kilka stówek co tam mam
  • Odpowiedz
Odnośnie zysków to całe g---o, te kilka stówek co tam mam nie wypracowało nawet 10 zł zysku póki co bo jako że jestem młody to pakują wszystko na fundusz akcji upadającego na ryj WIG-u 20 XD Więc oczywistym jest że za te 30 lat te pieniądze przez inflację będą g---o warte.


@Eternit_z_azbestu: teraz tak się może wydawać, hejt na W20 jest też uzasadniony, ale bez przesady.

https://www.wykop.pl/wpis/54377527/czesc-chcialem-sie-podzielic-z-wami-wpisem-podsumo/

tu masz podsumowanie
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Felonious_Gru:

już to napisałem kilka razy, wystarczy.


Tak? Gdzie napisałeś w jaki sposób można zaprzeczyć samemu sobie w mniej niż minutę? Jak coś piszesz to bądź w stanie to poprzeć bo wychodzisz na idiotę. Kasując komentarze tym bardziej.
  • Odpowiedz