Wpis z mikrobloga

Nie wiem, wczoraj w nocy zmarł mój przyjaciel na nowotwór, i mam wrażenie, ze nikt nie rozumie uczucia które właśnie przyzywam. Mirki napijcie się za pamięć Ladka bo ja wale wódkę od 15. Miłego dnia.
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Koziouu rozumiem Twoje uczucie - przez lata straciłem masę znajomych, jedni przez d---i czy a-----l, inni przez głupie wypadki czy bycie w złym miejscu w złym czasie.
Zawsze gdy był to ktoś bliższy mojemu sercu czułem jakby umierała w środku cząstka mnie - widzisz gdy we dwójkę coś razem przeżywacie to obydwoje zatrzymujecie w sobie wspomnienia tamtych wydarzeń - gdy jedna z tych osób odchodzi - zostały one już tylko z
  • Odpowiedz
  • 7
@eugeniusz_geniusz: za tydzień mam 21, rodzice mnie wspierają bo wiedzą, ze jestem pierwszy raz w takiej sytuacji. Tyle, że powtarza. Szymon przyzwyczaj się, jesteś coraz starszy to normalne. Ale j po prostu k---a nie umiem. Chce to przyswoić ale się nie da. I na prawdę, dziękuje każdemu z osobna za dobre słowo itp. Ale może po prostu potrzebuje dojrzeć do tego?
  • Odpowiedz
@Koziouu po pierwsze płacz jeśli czujesz że chcesz płakać. Pomaga.
Po drugie rodzice mają rację. Każda śmierć kogoś bliskiego tak jakby hartuje. I mimo że uczucia przy każdej osobie są nieco inne to już "następnym razem" będziesz wiedział jakie uczuvia mogą uderzyć
Śmierć i przemijanie to trudny temat. Nie wstydz się płakać i nie wstydz się rozmawiać jeśli czujesz że to może pomóc.
Trzymaj się mocno.
  • Odpowiedz
@Koziouu: dojrzeć do czego? utraty bliskich? do tego się nie dojrzewa, może po prostu trochę lepiej ukrywa emocje w sobie. współczuję straty i tak, jak mówisz - życie jest mega niesprawiedliwe, niestety.
  • Odpowiedz
@Koziouu łzy nie przywrócą kolegi, ale na pewno pomogą tobie i zrzuceniu negatywnych uczuć z psychiki. Miras pamiętaj, płacz z powodu kumpla go nie wstyd
Trzymaj się i uważaj z alkoholem (òóˇ)
  • Odpowiedz
@Koziouu: Ja stracilem w 2019 trzech kumpli, jeden zmarl na nowotwor, drugi w wypadku a trzeci zaslabl w wannie, osunąl sie i utopil. Chadzalismy razem czesto na piwerko w czterech i zostalem sam...(,) rozumiem Cie i bardzo wspolczuje
  • Odpowiedz
  • 0
@Koziouu trzymaj się Miras. Pamiętaj te wszystkie chwile spędzone razem i ciesz się nimi, tak jakbyście cieszyli się obaj.
  • Odpowiedz
  • 0
@Koziouu niestety miras nie ty nie pierwszy i nie ostatni tracisz kogoś bliskiego. Życie to d----a i nigdy nie było sprawiedliwe. Czas zaleczy rany. Trzymaj się!
  • Odpowiedz