Wpis z mikrobloga

Różowepaski doskonale sobie zdajecie sprawę, że w słowach przegrywów jest bardzo dużo racji. Większość z was mydli im oczy, że jest inaczej, że są dziewczyny które tak nie bardzo nie patrzą na cechy zewnętrzne. Przytaczacie wtedy najczęściej przykład jakiejś koleżanki która ma niskiego chłopaka z zakolami. Mówicie, że mogłybyście być z niskim facetem same będąc w związku z wysokim gościem.

Mniejszość z was szyderczo przyznaję rację przegrywom pisząc np. "odcinek 245 przegrywy odkrywają, że wygląd jest ważny". To jednak nie pomaga, a przegrywy nadal wylewają swoje żale i złość na tzw p0lki, a wy nie wiecie o co im chodzi, bo czy przyznaje im się rację czy nie oni nadal są toksyczni.

Moim zdaniem przegrywy nie potrzebują już potwierdzenia swoich racji tylko ZROZUMIENIA, POCIESZENIA, EMPATII i NADZIEJI. Odczuwają ogromne poczucie niesprawiedliwości. Wielu z nich marzy o seksie, bliskości, znalezieniu tzw. "drugiej połówki" i dobija ich fakt, że może w życiu nigdy tego nie zaznają. Słuchali od dziecka, że każdy zasługuje na miłość, że dziewczynki są słabsze i trzeba im pomagać, że gdy będą mili i posłuszni to dziewczyny się nimi zainteresują. Rzeczywistość którą odkrywają jest zgoła inna. Okazuję się, że to źli, przystojni chłopcy mają największe powodzenie u płci przeciwnej.

Wyobraźcie sobie dziewczyny, że nikt wam oprócz mamy i babci nie powiedział, że jesteście ładne, że chłopacy patrzą na was z obrzydzeniem, że nigdy w życiu nie podrywał was żaden facet, a gdy zebrałyście się na odwagę, by same zagadać do jakiegoś chłopaka ten was zlał i wyszydził. Wasze próby podrywu na tinderze kończyły się milczeniem z drugiej strony, bądź jednozdaniowymi odpowiedziami na o-------l.

#przegryw #rozowepaski #blackpill
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jausz890: Współczuję przegrywom i to prawda, se ci najmniej atrakcyjni chłopacy nie mogą znaleźć dziewczyny przez wygląd.
Ja sama odrzuciłam bardzo wartościowego chlopaka tylko dlatego, że naprawdę był w moim przekonaniu nieatrakcyjny.
Nie dałabym rady siebie samej przekonać do tego związku
Czułam się z tym trochę źle. Czy to oznacza, że jestem powierzchowna? Bałam się, że nie dałabym rady czuć do niego pożądania, pomimo dużej sympatii dla jego osobowości.
  • Odpowiedz
Wyobraźcie sobie dziewczyny, że nikt wam oprócz mamy i babci nie powiedział, że jesteście ładne, że chłopacy patrzą na was z obrzydzeniem, że nigdy w życiu nie podrywał was żaden facet, a gdy zebrałyście się na odwagę, by same zagadać do jakiegoś chłopaka ten was zlał i wyszydził. Wasze próby podrywu na tinderze kończyły się milczeniem z drugiej strony, bądź jednozdaniowymi odpowiedziami na o-------l.


@jausz890: niektóre nie musza sobie tego
  • Odpowiedz
@konopiapolska: Ogromną przewagę jaką posiadają kobiety względem mężczyzn jest makijaż. Wystarczy, że dziewczyna nie jest gruba, zrobi makijaż i się w miarę ubierze i robi się z 2/10 6/10
  • Odpowiedz
@konopiapolska: Dziewczyny prawie cały dzień noszą makijaż. Zmywają to tylko jak idą spać. Rysów twarzy nie zmieni, ale DOBRY uwydatni pozytywne cechy, a słabe ukryje. Mało która dziewczyna wygląda super bez makijażu. Co najwyżej dobrze. Za to z makijażem każda dziewczyna może podnieść swoją atrakcyjność o kilka oczek. Plus wiele możliwości kombinowania z fryzurą, masa różnego rodzaju ubiorów, malowanie paznokci, szpilki. Naprawdę kobiety mają ogromne pole do manewru.
  • Odpowiedz
@jausz890: mężczyźni też. Aktorzy i gwiazdy show biznesu a także coraz częściej normalni ludzie używają makijażu.

Takie same możliwości z kombinowaniem z fryzurą

Dodatkowo można poprawiać kształt twarzy brodą czego dziewczyny absolutnie nie
  • Odpowiedz
@jausz890: Co z tego, że dziewczyna zmieni sobie rysy twarzy makijażem, jak idzie spać, i jej najblizsi/chłopak widzi ją w zwykłej wersji? Więc co ten tunning jest warty? Nic.
  • Odpowiedz
@jausz890: Ale przecież on i tak widzi ją bez makijażu przed snem, i mu się może nie podobać.
A swoją drogą uważam, że makijaż szpeci wiele dziewczyn, i że one lepiej wyglądają bez.
  • Odpowiedz
@Kanarynka: no wiesz makijaż nosi się, by podobać się innym. Ja gdy siedzę w domu to chodzę w rozciągniętych dresach, ale gdy wychodzę do znajomych to się ubieram ładnie
  • Odpowiedz