Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Z pewnych względów z anonimowych.
Chcę do it. Niekoniecznie dla zarobków. Pytanie do tych, którzy nie mają wykształcenia w tym kierunku, a po prostu zmienili branżę i mogą podpowiedzieć jak zacząć. Uwaga: nie wiem w co bym chciał w tym IT robić.
Research mówi żeby pójść ścieżką: HTML, CSS, Java script I zobaczyć co dalej. Czego się uczyć "około branżowo"? Algorytmy i struktury danych? Co jeszcze? Może ktoś ma listę tego typu? Bo nie wiem co wybrać z programu studiów, co jest przydatne a co nie.
#programowanie #programista15k #naukaprogramowania #webdev

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #604e44ea4fe83c000a90464b
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 13
OP: @Orzeech: no właśnie nie wiem co mi się podoba i nie mam pojęcia co mogłoby mi się podobać patrząc od strony zawodowej. No sorki, nie pomogę ani tobie ani sobie w tym temacie.
@Kodziak: dobre pytanie. Z natury jestem wyrobnikiem, typowym "żołnierzem". Dostaje zadanie i jak je potrafię wykonać to robię to najlepiej jak umiem. A jak nie umiem to szukam sposobu aż znajdę - przecież wszystko jest
@AnonimoweMirkoWyznania: Czysto technicznie porównywarka spoko jak każdy CRUD, ale nie lepiej wymyslić coś oryginalnego, co możesz potem wrzucić do neta i żeby ludzie używali naprawdę? Więcej frajdy w ten sposób.

Ja przed pierwszą pracę zrobiłem stronę dla nauczycieli do wypełniania świadectw - dodajesz dane uczniów, oceny i drukują się PDF. To była masakra z punktu widzenia RODO ale wtedy nie wynaleziono jeszcze takich rzeczy ( ͡° ͜ʖ ͡°
OP: @konto-na-sobote: dzięki za rady. A co do porównywarki to moja byłaby jedyna w swoim rodzaju i skupiałaby się na specyficznych produktach.
@wisniad: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@facefear: dzięki za link. Nie mam niestety doświadczenia w innej pracy poza fizyczną mimo inz na prywatnej uczelni i dosyć dobrego angielskiego. O ile się da, nie chciałbym mieć zbyt dużo do czynienia z obsługą klienta( ͡