Wpis z mikrobloga

  • 0
Mam dziwny problem z aplikacją mobilną #veturilo. Gdy uruchamiam aplikację widze okienko wyboru operatora lub opcje wyloguj, która wyłącza aplikację. Specjaliście się z czymś takim? Wiecie jak to ominąć? Reinstalacja apki nic nie daje.

#warszawa
  • 7
  • Odpowiedz
@lgc89: Czy zmieniłeś PIN defaultowy na swój, identyczny jak miałeś poprzednio? U mnie to było problemem. Musiałem skorzystać z opcji zapomniałem PIN i ustawić pinny niż przed migracją.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lgc89: Miałem to samo w apce i reinstalacja pomogła. Zaloguj się na www na koncie i sprawdź czy masz aktywne konto.

Ja nie wpadłem sam, aby ją od nowa zainstalować, więc zadzwoniłem na infolinię i wtedy dowiedziałem się, że żaden mail do mnie nie powinien przyjść, tylko SMS z pinem :)

Zadzwoń do nich.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@marian1881 @Memory5 w międzyczasie napisałem do nich na fejsie i po 2 restarcie konta w końcu zadziałało. PIN zawsze zostawiam domyślny bo i tak go zapominam. Wygląda że był jakiś problem z aktualizacją mojego konta.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Boska_Klaudia zostałem w tej części, która opiekuje się Warszawa. Szczerze mówiąc nie wiedziałem co wybrać i kierowałem się tylko tym, że korzystam jedynie w Warszawie.
  • Odpowiedz