Wpis z mikrobloga

Teraz ma być ten lidlomix w dobrej cenie. Duża roznica w porpenaniu z thermomix? Bo ma bhcb w cenie 1700 i się zastanawiam czy nie kupić #thermomix
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie mam termo, ale z lidlo po roku jestem w miarę zadowolony - porównując z tym co znajomi robią w termomixie jestem w stanie zrobić to samo, wiec nie widzę sensu wydawać kasy. Kupując stwierdziłem, że jak będzie mi czegoś brakować w lidlo to za 2 lata wymienię. Inna sprawa że tego typu urządzenie moim zdaniem ogłupia - wcześniej więcej mi się chciało kombinować w kuchni... przy lidlomixie zwykle kończy się na
  • Odpowiedz
@trybik555: Hmm... nie wiem jak z blenderem, chociaż jakieś samothie robiłem i było ok, ale jeżeli chodzi o ciasto to do momentu kupienia tego cuda nie pieklem nic. Teraz zarówno pizza jak i chleb raz na jakiś czas wjeżdża do piekarnika :). Te tematy na spokojnie ogarnie, z tym że ja przepisy z neta / od znajomych brałem i z nich korzystałem. Żeby nie było nie dlatego że wbudowane są
  • Odpowiedz
@trybik555 , @rybak17: A tu masz rację, od strony neta i przeglądarki w lidlomixie moim zdaniem nienadającą się do korzystania. W samym urządzeniu jest w miarę ok... ale nic nie stoi na przeszkodzie czytać cookidoo i robić w lidlomixie, z tym że wtedy nie prowadzi za rękę tylko samemu trzeba włączać.
  • Odpowiedz
@rybak17: E tam idealnie, są już w necie tabelki jak przełożyć przepisy termo na lidlo... Sam robiłem krem z jarmużu z cookidoo i był super. Społeczność lidlomixowcow sobie z tym poradziła.
  • Odpowiedz
@rybak17: Heh... żeby to stwierdzić trzeba by mieć oba i zrobić to samo... pytanie czy jest ważne że jest idealnie takie samo? Bo dla mnie wystarczy że jest dobre :) I w sumie cały wybór pomiędzy termo a lidlo polega na tym czy różnica w kasie przekłada się na różnicę w smaku i utrudnieniach - dla mnie nie, ale każdy może mieć inne zdanie.
  • Odpowiedz