Wpis z mikrobloga

@ediz4: czyli wg twojego wykresu, przez absolutną większość rządów PO też nie było żadnego problemu, a Kaczyński po prostu kłamał? Wszystko było w porządku, cena była poniżej europejskich poza tym jednym punktem na grafice gdzie sie zrównały i przypadkowo akurat były najwyższe ceny.
  • Odpowiedz
PIS dyskredytują całe jego rządy - pogarda wobec wyborców, problemy z deficytami w zasadzie dwie kadencje przez co co chwile wkładał rękę do kieszeni podatników ... i mafijna klika


@ediz4: patrz, również bardzo dobrze pasuje.
  • Odpowiedz
@StaryMadryElf: Kiepsko. Przed pandemią najniższy deficyt od dekady. Brak unijnej procedury nadmiernego deficytu którą Polska była objęta 3/4 rządy PO. Nie pykło. I daj przykład pisowskiego układu - sądy/prokuratura/politycy jaki jest w Gdańsku.
  • Odpowiedz
czyli wg twojego wykresu, przez absolutną większość rządów PO też nie było żadnego problemu, a Kaczyński po prostu kłamał? Wszystko było w porządku, cena była poniżej europejskich poza tym jednym punktem na grafice gdzie sie zrównały i przypadkowo akurat były najwyższe ceny.


@diogene: Według mojego wykresu w 2008 roku stała się rzecz niebywała. Cena benzyny w Polsce zrównała się cenami zachodnimi . Odkleiła się dopiero kilka lata później. Wyjaśnisz mi
  • Odpowiedz
@ediz4: zrównała się w połowie 2008 i odkleiła w styczniu 2009. Więc przez pół roku cena była tylko trochę niższa lub równa. Kaczyński z kanistrem wystąpił w 2011 roku gdy cena była niższa niż zachodnich. Kłamał więc? Było wszystko ok, tak jak jest teraz?

I daj przykład pisowskiego układu - sądy/prokuratura/politycy


Obajtek i umorzenie po zmianie prawa. Kamiński i Duda. Beata Szydlo i jej wypadek. Sasin i drukarka
  • Odpowiedz
@wyk00p:

Cena w stosunku do zarobków.....

To jak z tym Putinem czy szejkami. Jak sprzedają ropę? Pytają o zarobki to jest tak absurdalne że głowa mała

Gdyby PO rządziło i cena byłaby identyczna to pierwszy byś wrzeszczał, że przecież może być
  • Odpowiedz
@diogene:

Obajtek i umorzenie po zmianie prawa. Kamiński i Duda. Beata Szydlo i jej wypadek. Sasin i drukarka.....

? Wyobrażenia mam omawiać?

zrównała się w połowie 2008 i odkleiła w styczniu 2009. Więc przez pół roku cena była tylko trochę niższa lub równa.....

Wytłumaczysz mi jak to możliwe? Teraz jest blisko 30% taniej.
  • Odpowiedz
@ediz4: Ropa jest teraz tania, porównaj jej ceny do okresu rządów PO. Ja mówię o cenach na stacjach. I ta jeszcze mogłaby być niższa, gdyby obniżono jej opodatkowanie. Czemu tego nie robią? No Ty nie widzisz z tym problemu, ja widzę. A kryzysu nie było, bo podejmowano mądre, aczkolwiek niepopularne decyzje. Nie jestem wybitnym fanem Platformy, ale jestem w stanie się założyć, że gdyby wtedy rządził PiS to przeszlibyśmy go
  • Odpowiedz
? Wyobrażenia mam omawiać?


@ediz4: aha, kolega nie słyszał że np. Duda ułaskawił Kamińskiego przed wyrokiem. Nie słyszał o umorzeniu postępowania przez Ziobre ad. Obajtek. Okay. Ważne że lepszą pracę sobie znalazłeś, dzięki pisowi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@wyk00p: No. Jedyną decyzją PO za niby kryzysu był tzw. pakiet pracowniczy.

Ropa jest teraz tania, porównaj jej ceny do okresu rządów PO. Ja mówię o cenach na stacjach. I ta jeszcze mogłaby być niższa, gdyby obniżono jej opodatkowanie.....

Czyli 3 najniższa to za mało tak?

Nie jestem wybitnym fanem Platformy, ale jestem w stanie się założyć, że gdyby wtedy rządził PiS to przeszlibyśmy go zdecydowanie gorzej. Dlatego jaram się
e.....4 - @wyk00p: No. Jedyną decyzją PO za niby kryzysu był tzw. pakiet pracowniczy....

źródło: comment_1615820136q9bcT0oyekQldliolzFW2q.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@diogene: Kaczyński jest i był politykiem - tyle. Opozycja teraz gada o służbie zdrowia a 8 lat o niej zapomniała. Hipokryci? Oczywiście. Kaczyński również.

aha, kolega nie słyszał że np. Duda uniewinnił Kamińskiego przed wyrokiem. Nie słyszał o umorzeniu postępowania przez Ziobre ad. Obajtek. Okay. Ważne że lepszą pracę sobie znalazłeś, dzięki pisowi ( ͡° ͜ʖ ͡°).....

No i co w związku z tym? To jest
  • Odpowiedz
@ediz4: Dalej się upierasz jak głupi, a ja ci piszę że cena paliw mogłaby być zdecydowanie niższa, biorąc pod uwagę jak jest opodatkowana. Co do wskaźników gospodarczych - poczekajmy spokojnie, to wszystko przychodzi z opóźnieniem. Za 4-5 lat możemy wrócić do rozmowy i zobaczymy jak wtedy to będzie wyglądało ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na raziem ożesz #!$%@?ć fikołki, brzęcząc coś o opinii opozycji, gdzie Duduś uniewinnił
  • Odpowiedz
Dalej się upierasz jak głupi, a ja ci piszę że cena paliw mogłaby być zdecydowanie niższa, biorąc pod uwagę jak jest opodatkowana.


@wyk00p: No tak jak na całym świecie - wspaniałe odkrycie.

Co do wskaźników gospodarczych - poczekajmy spokojnie, to wszystko przychodzi z opóźnieniem. Za 4-5 lat możemy wrócić do rozmowy i zobaczymy jak wtedy to będzie wyglądało ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na raziem ożesz #!$%@?ć
  • Odpowiedz
@ediz4: Gdzie ty tu widzisz krytykę? XD Krytykowałem tylko ceny paliw, które spokojnie mogłyby być jeszcze niższe. Zamiast #!$%@?ć rząd za to, to twierdzisz, że wszystko gituwa bo i tak jest tanio XDDD Co za betonowa logika. Krytykowałem też fakt, iż twierdzisz że wzrost do twoich 3k brutto to zasługa tylko i wyłącznie pisu, a nie rozpędzonej gospodarki na całym świecie XDDD
  • Odpowiedz
Opinią jest nielegalność tego ułaskawienia


@ediz4: taką samą opinię miał sąd najwyższy, stwierdzając że prezydent nie miał prawa ułaskawić kogoś kto nie był skazany prawomocnym wyrokiem. Ale po przejęciu TK przez pis, zupełnym przypadkiem zupełnie przypadkowy Zbigniew Ziobro wniósł do TK skargę na tę "opinię" SN i TK orzekł że byłaby to ingerencja w trójpodział władzy.

Prezydent nielegalnie ułaskawił Kamińskiego, ale TK orzekł że nawet wtedy gdy było to nielegalne,
  • Odpowiedz
Gdzie ty tu widzisz krytykę? XD Krytykowałem tylko ceny paliw, które spokojnie mogłyby być jeszcze niższe. Zamiast #!$%@?ć rząd za to, to twierdzisz, że wszystko gituwa bo i tak jest tanio XDDD Co za betonowa logika.


@wyk00p: Nie mam powodu krytykować rządu za 3 najniższe ceny paliw w Europie. Gdyby były 3 najwyższe jak za PO to bym mógł krytykować.

Krytykowałem też fakt, iż twierdzisz że wzrost do twoich 3k
  • Odpowiedz