Wpis z mikrobloga

Siema, mam problem. Zaaktualizowalem Windowsa do 20h2 i nie działa klawiatura... Pobrałem wszystkie najnowsze aktualizacje z Lenovo 330-15ich i niestety nic nie działa. Na necie nie znalazłem rozwiązania. Ktos ma jakieś pomysły? generalnie zauwazylem, ze nie ma sterownika w managerze urzadzen...
#windows #lenovo #komputery #laptopy
  • 15
@emil88: pewnie lenovo zostalo wrzucone w jakas inna kategorie z jakiegos niewytlumaczalnego powodu, bo szansa ze calkowicie wyparowalo jest niewielka. Ostatnio lubia wrzucac w jakies dziwne zakladki urzadzenia

Nastomiast urzadzenie klawiatury HID spokojnie powinno dzialac. Moze przeklikac odinstalowanie urzadzenia i skanowanie na nowo
@Norskee nic nie działa... Przeszukałem juz chyba cały internet i nic. Znalazłem tylko temat na forum lenovo gdzie ludzie mają ten sam problem ale odpowiedzi nie ma
@emil88: no to ja radze po prostu sie przesiasc na LTSC to nie bedziesz robil za darmowego testera windowsa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A przy okazji 1 gb ramu w kieszeni zaoszczedzone
@SeekSouls sama, wręcz było info ze moja wersja już nie będzie wspierana. Więc się też zastanawiam czy jakbym zainstalował od nowa cały system z 20h2 to taki sam problem będzie
@emil88: snappy driver installer odpal na zewnętrznej klawie i myszce. Pobierz indeksy do lapka i poszukaj sobie klawy /myszki ze sterowników. Pobierz i zainstaluj, że restart i daj znać
@CeZiK_: @spayker: zainstalowałem najnowszego windowsa 20h2 i działa klawa, jednak wybralem dodatkowe aktualizacje i tam był jakiś sterownik do klawiatury., Zaauktualizowałem go i nie działała XD udało mi sie odwrócić to ale POD ŻADNYM POZOREM NIE AKTUALIZUJCIE JEJ(Pozostawiam dla potomnych)