Wpis z mikrobloga

Tik tok to #!$%@? gówno dla równie #!$%@? ludzi i nie chce tu generalizowac, ale w tym przypadku nie odbiegam mocno od stanu faktycznego. Trzeba serio korzystać tylko z jednej komórki nerwowej, żeby pozwalać sobie spędzać czas na paralitycznych ludziach odtwarzających jeden trend wkółko albo śledzić jakichś randomowych gości/dupy tylko dlatego że jest na co spojrzeć no a często jest na co, nie ukrywam.
What the fuck się dzieje z cywilizacją...
#tiktok #rozowepaski #niebieskiepaski #przemyslenia #przegryw
  • 20
  • Odpowiedz
@dupa_karuzela Trochę zależy jakie treści sobie obejrzysz. Poza tym, dopóki ktoś mówi to na wykopie, to przypominam, że jesteśmy na wykopie i tą wypowiedź można przepastować na wykop, zmieniając jedno słowo. Jestem bezbronny tylko, jeśli ktoś mi to powie w realu, a nawet tak dużo nie używam, bardziej przez dziewczynę, która jest młodsza
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dupa_karuzela: Dlatego pewnie teraz tik tok spamuje reklamami jakoby mozna tam tez znalezc ciekawostki naukowe.
A malolaty chcą wlasnie prymitywnej rozrywki czyli parodiowania czyjegos spiewu itd.
  • Odpowiedz
@dupa_karuzela: bo to zależy jak się z tego tiktoka korzysta. Też byłam mocno sceptyczna, ale zainstalowalam parę tygodni temu, bo chciałam zobaczyć z czym to się je. Na początku nie ogarniałam ale jak przejrzysz pare filmików, polajkujesz to co ci się podoba, to później możesz dostać fajny content. Ja też mam najczęściej zwierzaczki i śmieszne filmiki ale zdarza się to co mnie najbardziej interesuje czyli rzeczy powiązane z fotografią, grafiką
  • Odpowiedz