Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 56
49 756 + 76 = 49 832

Kochany Pamiętniczku.
Jak by mi jeszcze raz przyszło do głowy chwilę po deszczu jechać po kwadraty w kompletnie nieznane rejony i ślepo wierzyć nawigacji, że trasa wiedzie asfaltami, to weź pałę i jebnij mnie w ten głupi łeb. Mam dość już mycia roweru i prania ciuchów :/

Total explorer tiles 354 (+11)
Max cluster size 221 (+9)
Max square size 15 x 15 (+2)

https://www.statshunters.com/share/dfd630c2c436

#rowerowyrownik #mtb #rower #otwock #kwadraty

Wpis dodany za pomocą tego skryptu
PrzekliniakCQ - 49 756 + 76 = 49 832

Kochany Pamiętniczku.
Jak by mi jeszcze raz ...

źródło: comment_1615660812sstedNUTY1UYyKQPL32cjf.jpg

Pobierz
  • 10
@Kulawy_Lis: ten skład jest dużo większy i naprawdę jest pełne perełek. Znajomy mówił, to jak żył właściciel to wszystko wyglądało dużo lepiej, zero krzaczorów, czyściutko, a os czasu śmierci nie ma komu tego doglądać, ponoć rodzina kłuci się o plac, bo jest w dość atrakcyjnej lokalizacji xD
@Baccon: w tej konstrukcji są trzy problemy. Pierwszy, te błotniki są za wąskie do opon 2,35" i dla tego wszystko leci jak by go nie było, drugi, że ja przód i tył wycinałem z jakiegoś starego, walającego się od kilku lat w sklepie tylnego błotnika zakupionego za 15 zł i dla tego są delikatnie przykrótkie, tyłowi wystarczyłoby dosłownie dodać 4 cm i byłoby ok, wiem, bo dla sprawdzenia ile dokleiłem kawałek
PrzekliniakCQ - @Baccon: w tej konstrukcji są trzy problemy. Pierwszy, te błotniki są...

źródło: comment_1616081096RFPVFxQUy3elQfaEllHV0W.jpg

Pobierz
@Baccon: nie będę już teraz rzeźbił, na przyszłą jesień poszukam szerszych błotników po prostu. Jakoś tak wyszło, że to mój pierwszy sezon który trwa już okrągły rok, więc nie byłem przygotowany na to, że będę jeździł jesień-zima xD