Wpis z mikrobloga

Tak sobie myślę czy zrobić apke w której podajesz swoją lokalizację i piszesz anonimowo co ch*jowego stało się w twoim życiu, albo nawet piszesz co ci na sercu lezy,

Następnie podobnie jak na mapce w snapchacie wyświetla komentarz z tą treścią i twojego avatara.

Jeśli masz ochotę możesz zerknąć na mapę i napisać do kogoś w okolicy kto ma podobny problem albo po prostu myślisz "fajnie byłoby się zgadac na piwo czy cos"

Jak oboje wyrazicie zgodę to piszecie że soba, i macie szansę się spotkać i wyżalić do obcej wówczas osoby.

Mysle, że byłby to dobry pomysł na znalezienie nowych przyjaciół, znajomości, ulżenie swoim myślom i zrobienie czegoś pozytywnego

Co myślicie?

#pytanie #informatyka #programowanie
#niebieskiepaski
#rozowepaski
#przegryw
#zwiazki
  • 15
@Ochlokracja jakiś czas temu też o czyms takim myślałem, podrzucę swoje przemyślenia:
- warto by było wprowadzić kategorie wiekowe albo wręcz osobna aplikację skierowana do osób starszych/emerytow. Samotność w ich przypadku to coś strasznego. Przy okazji może trafi się jakieś dofinansowanie.
- myślę ze warto też żeby osoba mogła napisać coś o sobie w profilu, w sensie zainteresowania, tak żeby można było się zgadać na jakiś temat