Wpis z mikrobloga

Nurtuje mnie pewna kwestia.
Drogie Ćpunki (pieszczotliwie) z tagów #xanax #alprazolam #benzodiazepiny
Chciałabym wiedzieć dlaczego zażywacie Xanax rekreacyjnie, pytam jako osoba, która ma to przepisane już od jakiś 5lat, przy czym jeśli nie ma potrzeby nie biorę, np teraz 2miesiace już.
Jaki efekt was do tego ciągnie?
Rozumiem branie go na zjazdy lub złagodzenie bad tripa na kwasie, ale nie branie xanaxu dla xanaxu.

Liczę, że rozwiejecie moje wątpliwości ;)
#narkotykizawszespoko
  • 17
@strange_pleasures: Nie odpowiadasz w żaden sposób na moje pytanie. Jestem ciekawa efektów, które wywołuje ta substancja a które są atrakcyjne.

Alkohol piję się z różnych powodów np żeby się rozluźnić i dobrze bawić na imprezie, ale co ma to do mojego pytania?
@MallaCzarna: to, że benzodiazepiny tak jak alkohol działają przeciwlękowo, czasami euforycznie. Plusem jest brak (w rozsądnej dawce) negatywnych efektów picia alkoholu, ktoś kto nie siedzi w temacie nie zauważy, że ktoś jest pod wpływem. Xanax będzie zbawieniem dla osoby która np. odczuwa lęk społeczny, czy zmaga się z lękami codziennie. Problemy znikają, można pozałatwiać sprawy, oprócz tego dobrze się łączy z opioidami, potęguje działanie alkoholu.
@MallaCzarna: ja z natury jestem nieśmiały, małomówny i lękliwy. Alpre biore rekreacyjnie ale o dawkowaniu dużo czytałem na ulotce oraz w necie i nie biore dawek większych niż zalecane bo już raz sie nawpierniczałem tabsów i mi zerwało film. bardzo mi pomaga, jestem od razu innym, lepszym człowiekiem.
@strange_pleasures: To rozumiem mówiłam raczej o zszywaniu rekreacyjnym bez takich problemów, bo tacy też się znajdują.
@Shemmhazai: O widzisz to już coś, dobry argument. Mnie na przykład wyłącza i mam #!$%@? we wszystkich i wszystko po xanaxie, więc średnio się nadaje do ludzi pod wpływem. Niepamięć następcza to bardzo popularny efekt uboczny ;)
O widzisz to już coś, dobry argument. Mnie na przykład wyłącza i mam #!$%@? we wszystkich i wszystko po xanaxie, więc średnio się nadaje do ludzi pod wpływem. Niepamięć następcza to bardzo popularny efekt uboczny ;)


@MallaCzarna: to jakie dawki jesz, ze nie nadajesz się do ludzi?

Ja na trzeźwo nadaje się bardzo dobrze do ludzi po xanach jeszcze bardziej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie ważne co się wydarzy po xanaxie i tak bede "spoko, idź już" czasami to dobre jednak nie wyobrażam sobie żeby w taki stan się wprowadzać codziennie. Człowiek robot :D


@MallaCzarna: w pewnych sytuacjach życiowych najprostsza droga jest kompletne wyłączenie emocji. Nie popieram tej drogi, ale rozumiem dlaczego ludzie ja wybierają i się od tego uzależniają
@MallaCzarna: wcześniej orientujesz się, ze recepty, które dostawałas od lekarza nie starczają Ci na Twoje zapotrzebowanie i z dawek .25mg robi się 2g. Jesteś uzależnia fizycznie a kolejna paczka, ktora dostaniesz będzie za miesiąc i zaczyna się rozpaczliwa walka co zrobić.

Nie, ze miałem takie dylematy, ale tak to się zazwyczaj dzieje. Ja sobie doraźnie jem od czasu do czasu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@MallaCzarna: u mnie wywołuje totalne znieczulenie na otaczające problemy, ich waga po alprze zdaje się nie mieć żadnego znaczenia, wszystkie są tak samo nieistotne. Mocno przytula na tych kilka godzin.
Poniekąd xan sprawił, że na pewne rzeczy patrzę zupełnie inaczej, a wnioski które z nich wyciągam będąc pod jego wpływem są dla mnie czasem tak zaskakujące, że jestem zdania, iż naturalnie mój mózg nigdy nie dotarł by w ten obszar i