Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Tinder jest przyczyną niepowodzeń z laskami.

Ostatnio obejrzałem filmy puasów z 2007 roku. Kolesie wyglądali średnio, nosili o wiele za duże koszule, ich fryzury błagały o fachowca, jednak sobie dawali radę. Teraz mam wrażenie, że wszystkie portale randkowe przewróciły w głowach laskom. Np mój kumpel był kiedyś z panną 6 na 10 z twarzy, ale mocno otyłą. Kumpel to 6 lub 7. Kiedy się rozstali wyjechała mu z tekstem "wiesz jakie do mnie teraz ciacha piszą, ty przy nich wyglądasz mizernie". Jedna znajoma wyznała, że jej ex ważył 100kg, był z twarzy przeciętny, ale na tinderze wybrzydza i odrzuca mniej atrakcyjnych bo może. Zatem to pokazuje, że portale są przyczyną dużych wymagań lasek. Wcześniej dziewczyny miały ograniczoną możliwość poznania faceta do kilku miejsc. Teraz faceci z całego miasta i innych miejscowości znajdują się w jej zasięgu.

Dziewczyny nie biorą jednak pod uwagę że tych przystojniaków wcale tak wielu nie ma. Tinder sprawia wrażenie ich wysokiej dostępności, ale ich jest mniej niż się wydaje. Pomijając klasycznie przystojnych kolesi problemem jest to, że na tinderze każdy ma odwagę dać w prawo i coś napisać. Gdyby nie ta aplikacja o ile mniejszą możliwość poznania facetów miałyby dziewczyny. Mogłoby poznać kogoś w szkole, w pracy, wśród znajomych, na imprezie. Może kilku podeszłoby w trakcie robienia zakupów czy na przystanku. A tak w ciągu tygodnia dziewczyny mają więcej opcji niż normalnie przez cały rok. Dawniej wystarczyło być w miarę ok w swojej grupie i laska by się znalazła. Teraz niekoniecznie bo mając tindera skupią się na przystojnych z sieci, a nie na normalnych kolesiach z codziennego środowiska. Poza tym dziewczyny widząc przystojnego faceta ukazującego im zainteresowanie myślą, że wejdą z nim w związek. Nie widzą, że stanowią jedynie łatwy kąsek dla spragnionych przystojniaków, którzy jedynie chcą sobie ulżyć więc nie myślą o nich poważnie. Problem jest taki, że zwykle to facet wykonywał pierwszy krok, a dodając do tego tindera po prostu zbyt wielu na raz robi ten pierwszy krok do laski i ona ma za duży wybór.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #604caf474fe83c000a90449a
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach