Wpis z mikrobloga

@maze: Zależnie od federacji, albo jakiś Diamond cup, mistrzostwo Europy, Świata w IFBB Elite co jest mniej prawdopodobne ze względu na politykę i biedę tam panującą. A jeśli zdecyduje się na NPC to otarcie się o kartę pro/zwycięstwo w swojej kategorii Classic Physique. Oczywiście im później zdecyduje się wyjść tym większe szanse na to.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Darksed: Chcemy poprawić wyciskanie, żeby dojść do 227,5 kg, to najniższy przyzwoity wynik. Jednak najważniejsze to żeby nie skończyć jako wrak ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@biamiVajs: Zła krew? Ja tak tego nie odbieram. Zawsze robił warianty, zrobi więcej w normalnym to będzie silniejszy(oczywiście na punkty nie będzie miał podejścia)
  • Odpowiedz
@Leevvir: Teraz z tym mega dużo ludzi ma problem, ogólnie tendencja poziomu testa u poszczególnych grup wiekowych jakby się zmniejsza w porównaniu z dawnymi.

Po redukcji w 2019 pod zawody miałem z tego co pamietam ~160.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Leevvir:

Jeżeli chodzi o hormony to nie tylko teść jest ważny. Jest jeszcze między innymi kortyzol, prolaktyna, dopamina. W ogóle hormony sterują jakością naszego całego życia. Możesz mieć wysoko testo, a resztę hormonów zaniedbane to i tak będziesz czuł się jak gówno, wiem o czym piszę.
  • Odpowiedz