Wpis z mikrobloga

@szymon362: ''XD'' to skowyt polaczków. W 24 godziny jego filmy wyciągają połowę miesięcznych wyświetleń. Do tego należy dodać lepsze zyski z reklam. Kowal teraz ociera łzy dolarami czytając hejt 10-latków ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Razorr: Ale to jego kanał i może robić z nim co chce. Skoro może zarabiać więcej to czemu ma nagrywać filmy dla husarii jadącej na adblocku?
@szymon362: 1. Nie wyłączył łapek, tylko je ukrył. 2. 15K to średni wynik po miesiącu od publikacji filmu. 3. Na pewno wyciąga teraz więcej hajsu z programu partnerskiego.

Nie rozumiem tej afery. Jak komuś się nie podoba to nie ogląda youtubera. A u Kowala wielki lament, jakiś ''sabotaż łapkowy'', bo ludzie myślą, że zmuszą kogoś do nagrywania po polsku. Ta afera jest komiczna.
Stworzył swój kanał na polskich widzach i z dnia na dzień ich olał.


@GeWa: A co miał zrobić? Wygaszać polski kanał jak Morawiecki kopalnie? Jakieś odprawy subskrybentom miał dać? xD

Po angielsku jest w czym wybierać i można sobie jego twórczość odpuścić.


To radzę zrobić. Przecież on już nie nagrywa dla Polaków, tylko do ludzi znających angielski. Uznał, że hajs mu się zgodzi i miał prawo podjąć taką decyzję.
@JohnFairPlay: Jutuber który nagrywał po polsku war thunder.
Zawsze nagrywał po Polsku, ale od tygodnia czy dwóch zaczął tylko po angielsku. Jego kanał, może z nim robić co chce, ale sposób w jaki ogłosił zmianę budzi mieszane odczucia i będzie jeszcze długo śmierdzieć.
Zamiast nagrać stosowny film, wytłumaczyć, wyjaśnić dlaczego ta zmiana, i dlaczego mu się opłaca, to poleciał prosto z mostu i zaczął od razu dawać po angielsku, a "oświadczenie"
@JohnFairPlay
Zapomniałem dodać że jego najwierniejsi widzowie to toksyczne Ojkofoby, jak skrytykujesz Kowala, nazwą cię od "Bolagów" "Polaczków" "Małp" i innych takich. Nawet jak kulturalnie ktoś wytłumaczy że rezygnuje z oglądania kanału, to przychodzą i będą bronić swego pana, nawet jak by ten na nich szczał, to by stwierdzili że to tylko deszcz pada.
Michal9788 - @JohnFairPlay 
Zapomniałem dodać że jego najwierniejsi widzowie to toks...

źródło: comment_1615644749Vbz038WMD75j0Ke0FvNNTn.jpg

Pobierz
@szymon362: Kowal zaczął się staczać w momencie, kiedy zamiast sensownego gamepleja wrzucał strimy, gdzie k%@#y i ch@#e leciały na lewo i prawo. Trochę obciach słuchać takiego materiału. "Fuckowanie" po angielsku też się szybko skończy
@szymon362: Przeglądam z nudów tag i trafiłem na ten wpis sprzed dwóch tygodni który przypadł, mniej więcej, na moment unsuba jego kanału. Lubiłem gościa oglądać i chętnie sprawdzałem nowe filmy gdy się pojawiały ale nie miałem większych wyrzutów sumienia gdy zobaczyłem co zaczął robić z swoim kanałem i swoimi widzami. Nie mówi źle po angielsku ale też nie robi tego super płynnie i czuć że całość wychodzi sztywnie gdy ciągle używa
gupiujzewsi - @szymon362: Przeglądam z nudów tag i trafiłem na ten wpis sprzed dwóch ...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@gupiujzewsi: żeby być uczciwym muszę przyznać, że "obył" się trochę z tym językiem i nowsze odcinki lepiej wypadają. Co nie zmienia faktu, że facet niech idzie na dno przez swój stosunek do widzów którym kazał #!$%@?ć
@szymon362: jego angielski jest ok ale i tak czuć sztywność w sposobie w jaki się wypowiada. brakuje płynności i polotu, a jedyne co słyszę to bezduszne komentowanie, przy użyciu prostego słownictwa, tego co się dzieje na ekranie.

nie wróżę mu kariery przy innych anglojęzycznych kanałach kręcących się wokół tej gry. nie zamierzam też jednak życzyć mu źle bo w sumie to mam wywalone na tą decyzję, a jego materiały traktowałem tylko