Wpis z mikrobloga

wiecie co jest nagorsze? sama również działam medialnie i takie osoby to rzadki przypadek, ale gromadzą sie w grupe wzajemnej adoracji i lizania sobie tyłka, nie dopuszczają do siebie krytyki. Wiem bo nie raz sie wpieprzałam w taka grupe by pokazać ich kłamstwa, obłudę, brak szacunku, hipokryzje i każdy tam siebie nawzajem bronił! to okropnie hermetyczne grupki, albo wielkie bogatych co w sumie lekko sie dorobili i sodówa odwaliła albo osób totalnie nie zadowolonych z życia, którzy wolą pluć jadem niż coś zmienić. Najlepsze są odpowiedzi na to jak zwróce uwagę, zawsze staram sie robic to kulturalnie na co dostaje odpowiedzi : kim ja jestem by oceniać ( ale oni moga ¯\_(ツ)_/¯), że sie przywalam, nawet usłyszałam ze sie znęcam, że niech każdy pilnuje siebie bo tak to strach pisać coś publicznie, że nikt nie powinien oceniać takich rzeczy. Do nich po prostu nic nie dochodzi, bo i tak uznają swoją racje, przykład? pic rel kobieta o dnie mezczyzn
bardzo częstym przypadkiem jest obrażanie publicznie mężczyzn albo własnych partnerów i wyśmiewanie ich, pisanie jak im to źle, albo jakimi złymi partnerami są, ale kiedy przychodzi sie pochwalić co dostały np na walentynki to są pierwsze do pokazania by zaraz uznać, że dostały jednak za mało i znowu wracają do wyśmiewania bo przeciez xyz dostała wiecej niz ona!
eh mogla bym sie rozpisywać tak długo ale nie wiem czy to ma sens i ktos to przeczyta nie mniej jednak i tak bede z nimi na instagramie walczyć bo ktos musi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mistersoperfect #instagram #pieklomezczyzn
xblackwidowx - wiecie co jest nagorsze? sama również działam medialnie i takie osoby ...

źródło: comment_1615551755TDPZqxg2EWOh3flXfz4OgY.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@xblackwidowx: większość kobiet taka jest po ślubie i urodzeniu dziecka, liczą się tylko pieniądze, oczywiście nie dla niej tylko dzieci, tak jakby w mózgu kobiety zachodziła jakaś zmiana. Dla mężczyzny zaczyna się piekło. Słaba wypłata, nie będzie sexu i cyk jakiś memik z ty związany, nikt tak nie zrozumie kobiety jak jedna drugiej. Do tego dochodzi ośmieszanie przed znajomymi, to dla mnie nie facet, za mało zarabia, nie ma jaj. Te
  • Odpowiedz
@xblackwidowx: O tak, są tacy ludzie, co nie przyjmują jakiejkolwiek krytyki, opinii, oceny ich działań, a przy nie rozumieją, że jak nie chcą tego, to nie powinni tego rzucać innym w twarz.

Moim zdaniem ich wcale nie jest mało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Do nich po prostu nic nie dochodzi, bo i tak uznają swoją racje,


@xblackwidowx: "Do nich po prostu nic nie dochodzi, bo i tak uznają swoją racje"
Jak dla mnie to klasyczny przykład socjopaty niestety.NIe kliniczny oczywiście ale wyraźny rys da się wyczuć bez trudu.
  • Odpowiedz