Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Siema rowerowe świry ( ͡º ͜ʖ͡º)

Z jakich ubezpieczeń na rower korzystacie ?

Chciałbym jakieś OC + NNW i zamknąć się w kwocie ~150 zł

Na niektórych grupach FB czytałem że te ubezpieczenia mają takie restrykcje że nie idzie za nic kasy dostać.

Jeżdżę amatorsko, w ciągu roku start w kilku zawodach triathlonowych, mam licencję PZTRI

Z jednej strony kupując jakiś przedmiot na allegro można dokupić ubezpieczenie za 80 zł ale ile ono jest warte ?

Z drugiej jak poszedłem do Hestii to jedyne ubezpieczenie które obejmowało uprawianie triathlonu to 500 zł

Poleci ktoś coś ?

AC mnie raczej nie interesuje bo to drogie jak cholera

#rower #szosa #triathlon #ubezpieczenia
  • 12
@STRawny: amatorskie sporty w zakresie NNW kupisz do 150 zł z OC

Natomiast sporty związane z zawodami są już droższe.

Dawaj na priv to może uda mi się przygotować ofertę żeby nie wydrenowała Cię aż tak po kieszeni
@STRawny: nie wiem jak teraz ale jak się ścigałem to w PZU miałem oc, nnw i casco. Casco to zajebista sprawa. #!$%@?łem siebie i kolege. Jego rama i koło w sumie za 15k poszło z OC a za moją ramę bez szemrania 5k dostałem i kupiłem nową. Tak więc casco jest drogie ale nie za darmo.
@ekspert_PZU wszystko fajnie, ale jak się to ma do jazdy rowerem szosowym? Tak po prostu, bez zawodów.

Wyszukujac po 'szosa' widzę, że klasa IV ryzyka, ale naprawdę muszę ryć w 36-stronnicowym pdf napisanym drobnym maczkiem żeby sprawdzić jakich nieprzyjemności mogę spodziewać się ze strony ubezpieczyciela w sytuacji podbramkowej?