Wpis z mikrobloga

@ladniecuchne: no jak Ty nie wiesz to ja Ci też nie powiem xD te, które wymieniłeś to prawie same podroby. John Dog Codzienna Porcja z niewielkim dodatkiem zbóż, bo inne już wypadają drożej, tam jest kilka procent, chyba pszenicy, Pokusa wypuściła też dobre tanie puchy i Herzen Hund też ma coś mało podrobowego w dobrej cenie.
Suchej nie polecę, bo to regres w #!$%@? względem mokrej, już lepiej i taniej przemyśleć
  • Odpowiedz
@matra: On cale zycie jadl suche a te mokry krotki czas bo mial po nich srake wiec chyba nie bedzie regres a teraz je acane heritage small breed ale czytalem ze srednia ta karma jadl tez simpson 80/20,eden ale one mialy duze granulki i ciezko mu sie jadlo.
  • Odpowiedz
  • 1
@ladniecuchne zawsze możesz namoczyć. Każda sucha jest gorsza od mokrej, niestety mokra nie każdy pies toleruje że względu na podroby. Możesz spróbować tych, które wymieniłam, jest jeszcze slow dog, ale trzeba patrzeć na skład, bo niektóre są takie se o.
Poza tym uwaga na puszki 100% mięsa, bo mało który producent informuje że to karma uzupełniająca, a nie bytowa.
  • Odpowiedz
@ladniecuchne: to znaczy z reala to ja polecałam tylko jedną karmę, choć nie zawsze to uściślałam - szukałam kiedyś pod swojego psa i jedyne co mi odpowiadało najniższą zaw. groszku i chyba dobrym poziomem mięsa, to taka rybna.
Jeśli chodzi o skład, to tak, powinno być lepiej, jak pisałam, rozważyłabym też te orijeny z najwyższych linii, one są drogie, ale jeśli szukasz małych granulek, to podejrzewam, że masz małe piesku, zresztą
  • Odpowiedz