Wpis z mikrobloga

Miraski, jak gram w skyrim pierwszy raz to w którym momencie dodawać poziomy? wiem, że jak dodam poziom to mobki bedą mocniejsze, a ja niekoniecznie xD zatem, kiedy :)? gram wojownikiem 1hand i tarcza
#skyrim
  • 10
@Wierzbek ja zawsze stosowałem jedna zasadę: nie levelujesz dopóki nie wykorzystasz wszystkich 5 punktów u dowolnych nauczycieli w danym levelu. To wymaga kasy i początkowo spowalnia rozgrywkę, ale działa
@Wierzbek tylko szastaj hajsem rozsądnie :p żebyś np na 5 lvl nie przewalił 10k na 5 stopni walki mieczem bo jesteś tak dobry. Lepiej np wydać to na pancerz albo blok. Co chyba 25 pkt te 'lekcje' skokowo drożeją o 1k
@Wierzbek: Graj normalnie. To nie oblivion, gdzie skalowanie jest istotne. Wraz z lvlami znajdujesz lepsze przedmioty, a perki sprawiają, że jesteś mocniejszy. Dodatkowo wraz z lvlami masz dostęp do kolejnych questów.

Ja jedynie opóźniam lvl up gdy nie mam aktualnie w co dodać wolnych punktów (wtedy lvl up utrzymuję do momentu odpowiedniego wzmocnienia umiejętności lub gdy w czasie walki stracę znaczną ilość hp i potrzebuję szybkiego leczenia).
@mirkogreg:
Dodatek Dawnguard rozpoczyna się przy 10 lvlu,
Od 10 lvlu dostępny jest quest z Wilczą Królową,
W Pękninie dostępny jest quest od 14 lvla,
Nie wspominając o tym, że większość daedrycznych questów pojawia się po zdobyciu danego lvla.
Jeśli grałeś w Skyrima tylko na pierwszym poziomie, to trochę cię ominęło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Edi93: Faktycznie, nie wiedziałem że są takie questy. Niemniej są to wyjątki, zdecydowana większość zadań nie wymaga levela.
btw. Dawnguard można zrobić poniżej 10lvl, wystarczy iść do fortu :P