Wpis z mikrobloga

Część Mirki, wiem że zakup opon letnich dla wielu z was zbliża się wielkimi krokami dlatego jutro mam nadzieje że uda mi się skończyć i opublikować ranking opon letnich 2021 dla 100 różnych rozmiarów opon. Każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Dużo wiedzy, ciekawostek, rankingów.

Jeżeli ktoś chce być wołany do jutrzejszego wpisu z rankingiem (100 niezależnych rozmiarów opon letnich) to proszę pisać w komentarzu lub zaplusować ten wpis na mikro.

#opony #motoryzacja
  • 61
  • Odpowiedz
Czy w ogóle te rankingi mają jakikolwiek sens. Często po prostu są sponsorowane przez producentów. Kupując opony marki premium różnice między nimi są raczej niezauważalne w codziennej jeździe a w testach wyniki sa bardzo zbliżone.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@adnim: mam od 3 albo 4 lat Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 i jestem baaardzo zadowolony z nich, ale chętnie poczytam co tam nowego, bo pewnie za rok będzie trzeba kupić już coś nowego
  • Odpowiedz
@adnim Bridgestone Turanza T005 235/55 R19 105 W XL
Ma sens do suva 1800kg?

Kiedy jest dobry moment na kupno opon? Teraz czy na spokojnie w połowie kwietnia?
  • Odpowiedz
@adnim: plusuję i czekam na informacje, bo w tym sezonie testuję zimówki nokian i jestem bardzo zadowolony i zastanawiam się nad wymianą też letnich na tego producenta
  • Odpowiedz
teraz jeszcze poza allegro odpalili sklep wiec prowizja odpada


@moik: dla nich odpada prowizja, ale dla klienta cena nadal jak na allegro? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@adnim: ja również czekam. Przymierzam się wlasnie do zakupu budżetowego 225/45/18 lub 235/40/18 i wpadły mi nowe Goodride SA37 za 650zł, ale sam nie wiem czy to dobry pomysł pakować się w chinczyki...
  • Odpowiedz