Wpis z mikrobloga

#narkotykizawszespoko
była tu taka #pasta, mega wulgarna (i pewnie dlatego spadła xD) o związku z farmaceutką, dobrze zapamiętałam jedno zdanie - że szyła kamizelki/koszulki z plastrów fenta xD bardzo #!$%@? była, absurdalna
niech ktoś to wklei bo niebieski mi nie uwierzy że coś takiego istniało :( dzienx
  • 15
@Jakis_Leszek też dobre XDD podoba mi się że Twoja pasta jest tak normalnie napisana, jakby przez porządnego człowieka ( ͡º ͜ʖ͡º), a ta ze strony ćpuna to od razu widać że pisał ktoś z mózgiem przeżartym #!$%@? <3 znacie jeszcze jakieś dobre pasty o cpunach?
@Jakis_Leszek była jeszcze taka pasta o tym, jak ziomek chodził codziennie do apteki po "tabletki na kaszel dla babci", udając że nie wie o co chodzi xD przychodził tak często że raz złapał go reżyser filmu o chorym na HIV? i powiedział że może zostać aktorem, bo nie potrzebuje charakteryzacji
+fragment o plastrach z Kubusiem Puchatkiem xD
już szukam tego
@harpiowata:

Nie masz już #!$%@? ludzkich potrzeb, seksu nie uprawiasz od dwóch lat przez problemy z erekcją wywołane ćpaniem, jeść nie jesz, bo brak apetytu, ale nawet jakbyś chciał to nie masz za co, bo wszystko wydajesz na ćpanie. Nawet na strajtaśmie oszczędzasz przez zaparcia po opio, zresztą I tak nie jesz, to nie srasz – proste


Jakie to prawdziwexD
Bardzo dobra pasta, dziękuje za przypomnienie.

Tutaj masz kopalnie inby:

https://hyperreal.info/talk/narkoma-skie-anegdoty-ycia-wzi-t16325-710.html