Wpis z mikrobloga

Mam dwie córki lvl 5 i 2 z obiema już można śmiało grać w różne proste gry na konsoli czy pcecie. Świetna zabawa polecam. Posiadanie dzieci to nie koniec życia a początek zupełnie innego. Dla mnie osobiście o wiele lepszego niż byłem singlem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NPC2137:

@windows95 O jeżu ile tak bardzo pogardliwych inwektyw w jednym komentarzu XD Zważywszy na to, że jesteśmy sumą własnych doświadczeń i tak postrzegamy świat to o ja #!$%@?, ale musiałeś mieć #!$%@? w dzieciństwie XDDDD Stary pijany, kabel od prodziża, niechciane dziecko z wpadki i te sprawy co? "śmierdzący pasożyt" w ogóle ktoś kto nie słyszał tego codziennie od pijanego starego mógłby wpaść na to żeby wyczekiwanego nowego
  • Odpowiedz
@dupinka5000: Trzeba, OP wytłumaczył to już kilka razy, mając dziecko będziesz miał znacznie mniej czasu by się nacieszyć tym RTXem i Teslą, ale jak Tobie to pasuje to tylko pozostaje mi życzyć Ci szczęścia ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Dla mnie zajmowanie się dzieckiem to strata i czasu i pieniędzy, a ponadto dzieci zwyczajnie nie lubię, no ale jak komuś pasuje poświęcanie swojego czasu na hobby, pasje
  • Odpowiedz
@NPC2137: granie sobie w gierki na konsoli: niedojrzałość, zdziecinnienie, egoizm
powoływanie do życia kolejnego kaszojada, żeby ci na starość podcierał dupsko, chyba że wcześniej oboje umrzecie przez zmiany klimatyczne: brawo, odpowiednia postawa, dojrzałość, odpowiedzialność!
  • Odpowiedz