Wpis z mikrobloga

@NPC2137: co was tak te dzieci bolą, że co kilka dni coś takiego wylatuje na główną? :D Przekonujecie innych czy siebie, że jesteście szczęśliwi? Bo wydaje się to strasznie na siłę.
  • Odpowiedz
@Jakis_Koles: nie, po prostu ludzie, gdy są szczęśliwi, to lubią się tym dzielić i lubią też zwracać uwagę na to, z jakiego powodu to szczęście wynika. A dodatkowo takie wpisy wywołują piękne pękanie dupy dzieciatych, więc jak ktoś lubi trollować, to ma kolejny powód do satysfakcji.

Mi osobiście już znudziło się czytanie wciąż tych samych komentarzy i pojazdów w moją stronę, jaka to jestem niedojrzała i nieodpowiedzialna, bo świadomie i
  • Odpowiedz
@Sandrinia: Z doświadczenia wiem, że jak ktoś jest szczęśliwy, to nie musi tego podkreślać na każdym kroku i pokazywać wszystkim jaki to jest szczęśliwy. Co więcej, jak ktoś normalny i nie mający problemów nie chce kupić motocyklu, to go nie kupuje, a nie wchodzi w internety i pisze jak mu dobrze bez motocyklu. :D Ja tam jeszcze nie widziałem tych słynnych gównoburz osób mających dzieci, a co chwile widzę takie
  • Odpowiedz
@Jakis_Koles: to następnym razem, zanim ocenisz bezdzietnych, których wpisy lądują w gorących, to pomyśl, dlaczego wpisy z tagu #dzieci typu "nakarmiłam maluszka i teraz się z nim bawię" nie są (a są robione raczej przez osoby, które chcą podzielić się swoim szczęściem wynikającym z rodzicielstwa z innymi rodzicami). Bo zwyczajnie bezdzietnych to nie interesuje i nie gównoburzą pod takimi. Ja nie widziałam, żeby ktoś z tagów #childfree
  • Odpowiedz
@Sandrinia: Ale po co mam o tym myśleć, jeśli mnie to nie interesuje? Próba narzucenia swojego światopoglądu innym na wypoku śmieszy mnie tak samo czy to antynataliści, dumni rodzice, religijny beton czy bojujący ateiści. Ostatnio takie wpisy jak ten widuję najczęściej, więc padło na ten temat. Skoro nie skomnetujesz porównania z motocyklem, to nie mamy o czym rozmawiać, można w to miejsce podstawić psa, ale analogia jest dokładnie ta sama.
  • Odpowiedz
@Jakis_Koles:

Próba narzucenia swojego światopoglądu innym na wypoku śmieszy mnie tak samo czy to antynataliści, dumni rodzice, religijny beton czy bojujący ateiści.

Nikt niczego nie narzuca, bo po raz 3 powtarzam, jest otagowane poprawnie. Poza tym mikroBLOG, mówi Ci to coś?
  • Odpowiedz
@Jakis_Koles:

Próba narzucenia swojego światopoglądu innym na wypoku śmieszy mnie tak samo czy to antynataliści, dumni rodzice, religijny beton czy bojujący ateiści.

Nie wiem gdzie Ty tu widzisz jakieś narzucanie światopoglądu. OP zrobił sobie śmieszkowy wpis gdzie po prostu napisał że lepiej mieć PS5 niż obsranego gówniaka. Gdzie tu jest narzucanie? Narzucanie to by było jakby napisał coś w stylu "Ludzie nie róbcie dzieci, one śmierdzą i pochłaniają kupę czasu
  • Odpowiedz
@Sandrinia: To super, że otagowanie jest poprawne. BLOG, oczywiście. Jedni chwalą się tym, że coś upiekli, zbudowali, pospawali, dostali awans, osiągnęli. Inni chwalą się tym, że nie mają dzieci. To dopiero życiowe osiągnięcie. Dla Ciebie absurdalne jest moje porównanie, a dla mnie takie wpisy. I stąd analogia, szkoda, że tylko połowę absurdu widzisz. :)
  • Odpowiedz
@Zgrywajac_twardziela: Odnoszę się nie tylko do tego wpisu, ale do ogółu o którym wspomniałem. Przeczytaj proszę to zdanie jeszcze raz. Zresztą ja szukam w takich wpisach jakiegoś drugiego dna i głębszego sensu, nie wszystko jest dla mnie takie proste i czarno-białe jak dla Ciebie. :)
  • Odpowiedz
@Jakis_Koles:

Odnoszę się nie tylko do tego wpisu, ale do ogółu o którym wspomniałem. Przeczytaj proszę to zdanie jeszcze raz.

To trzeba było pisać pod takim wpisem jeśli jest ich tak wiele(może jednak nie do końca?), a jednak napisałeś tutaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zresztą ja szukam w takich wpisach jakiegoś drugiego dna i głębszego sensu, nie wszystko jest dla mnie takie proste
Zgrywajactwardziela - @JakisKoles: 
 Odnoszę się nie tylko do tego wpisu, ale do ogół...
  • Odpowiedz
@Jakis_Koles:

To dopiero życiowe osiągnięcie

I to samo można napisać, jak ktoś chwali się spędzaniem czasu z dzieckiem, czy tym, że nie kupi sobie motocyklu ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie widzisz tego?
- Bawię się z
  • Odpowiedz