Wpis z mikrobloga

#policja #wtf #przypal #polska
#pomocy

Ehhh dzisiaj do siostry ( rok temu tam mieszkałem)
Zapukało 2 tajniaków z informacją że muszą sobie ze mną pogadać xF.

Siostrzyczka powiedziała gdzie aktualnie mieszkam na co policjanty stwierdziły że wyślą kogoś z rejonu.

Nie przypomniam sobie żebym przeskrobał coś grubego.

Brać prawnika czy próbować z nimi wyjaśniać sprawę?
Nigdy nie byłem karany także nwm o c--j im może chodzić dotatkowo czemu te pały szukały mnie pod adresem siostry?

Kiedy jestem już zameldowany w innym miejscu i pracuje tutaj legalnie od roku xD?
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zapomnialemhaslo: w oby przypadkach chyba najlepiej zadzwonić i się zapytać o co chodzi.

xD bo co prawnikowi powiem że paliłem c-d i coś tam jesvze robiłem ?

Nie będzie wiedział z której strony się za to zabrać.

Jak zadzwonię na komisariat to może mieć jakikolwiek negatywny efekt?
  • Odpowiedz
Jak zadzwonię na komisariat to może mieć jakikolwiek negatywny efekt?


@Wdermn: raczej nie, wiedza juz gdzie mieszkasz, a przeciez masz prawo sie zapytac w jakim celu cie szukaja. czy chca cie przesluchac w charakterze swiadka czy podejrzanego itp.

dla nich tez lepiej bo jak sie z nimi umowisz na termin rozmowy to nie beda musieli jezdzic sprawdzac czy jestes w domu
  • Odpowiedz
@zapomnialemhaslo: xD gość na komisariacie powiedział że oni to mają tyle spraw że mam dzwonić do Warszawy bo u mnie to się tym prędko nie zajmą xDDD.

A w wwa klasycznie nie odbieraja. Tragedia, jak jesteś ciekawy to mogę zawołać na finał sprawy.
  • Odpowiedz
@EliotAlderson: btw udało się do nich dodzwonić gość się zaśmiał i powiedział że jak się czegoś dowie to zadzwoni ale wyglądało to tak jakby sprawę olał.

Masakra nie potrzebny stres.
  • Odpowiedz