Wpis z mikrobloga

#neuropa #4konserwy #konfederacja #polityka #wybory
#bekazniebieskichpaskow #bekazmezczyzn

Sondaż, który przekona Was do ostatecznego rozwiązania kwestii praw wyborczych mężczyzn w Polsce

Partia, która skróciła kobietom wiek emerytalny, przez co my dłużej pracujemy od kobiet oraz przyznała im emerytury matczyne, nawet jeśli nie przepracowały miesiąca i urodziły 4 lub więcej dzieci, cieszy się większym poparciem wśród mężczyzn, niż wśród kobiet.

Syndrom sztokholmski XD
Pobierz N.....t - #neuropa #4konserwy #konfederacja #polityka #wybory
#bekazniebieskichpasko...
źródło: comment_1615313246gKQE0pL0DvpjHSTQdUEb1x.jpg
  • 51
@Mikka

Zrównywanie i podwyższanie powszechnego wieku emerytalnego będzie wprowadzane stopniowo w następujący sposób: co cztery miesiące wiek emerytalny będzie przesuwany będzie  o kolejny miesiąc. Oznacza to, że z każdym  rokiem pracownicy będą pracować dłużej o trzy miesiące. Poziom nowego powszechnego wieku emerytalnego 67 lat w przypadku mężczyzn zostanie osiągnięty w roku 2020 a dla kobiet w roku 2040. Dłuższy okres pracy to wyższe emerytury, najbardziej mają na tym skorzystać kobiety.
@Neubert: O widzisz, kiedyś się typ nie interesowałem. Ale i tak najbardziej mi mózg rapuje za każdym razem jak sobie uświadamiam, że Lewica chce wprowadzić emeryturę stażową dla kobiet od 55 roku życia a dla mężczyzn od 60. Jest mi w stanie ktoś to racjonalnie wytłumaczyć czymś innym niż zwykłą jawną i świadomą dyskryminacją? No jak partia walcząca o równouprawnienie może takie pomysły proponować?
@eoneon:

Warto też dodać, że Korwin, nestor partii popularnej wśród młodszych mężczyzn, dużo opowiada o jakichś umowach emerytalnych i innych bytach o szemranym statusie ontologicznym


Tak, umowa ubezpieczenia na dożycie to "byt o szemranym statusie ontologicznym". Powiedz to aktuariuszom bądź komukolwiek kto choć w podstawowym stopniu liznął matematyki aktuarialnej. Wypowiadasz się w kwestii, o której ewidentnie nie masz pojęcia.
@Neubert: To są preferencje męzczyzn czy osób podających się za mężczyzn czy osób z penisami? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Swoją drogą nic nowego. Rozkłąd IQ wyraźnie pokazuje, że wśród mężczyzn jest większy odsetek debili jak i geniuszy. Z czego ci geniusze i tak są społecznie upośledzeni.

No i ciekawi mnie bardzo ten antydemokratyczny zwrot w #neuropa. To już nie bronimy demokracji za wszelką cenę? Od lat
@ozomidaf

No i ciekawi mnie bardzo ten antydemokratyczny zwrot w #neuropa. To już nie bronimy demokracji za wszelką cenę?


Oczywiście, że bronimy, a mój wpis jest przytykiem w stronę wykopowych konserw, które mają tendencję do przypisywania kobietom winy, za to, jak wygląda scena polityczna w Polsce.
@ozomidaf

Znaczy się nie szydzisz z wyborców PiS


Przecież napisałem -

mój wpis jest przytykiem w stronę wykopowych konserw, które mają tendencję do przypisywania kobietom winy, za to, jak wygląda scena polityczna w Polsce.
@mucher: a to dobrze mówi. Jeśli ktoś ma już mieszkanie i emeryturę niewiele niższa niż młody zarabiający minimalna to żyje o wiele lepiej. Chyba muszę przeczytać tę książkę
Panie matematyk aktuarialny powiedz mi który ubezpieczyciel by się zgodził na ubezpieczenie poniżej theoretical value gdzie w 99% przypadków traci a w 1% przypadków zarabia ale niewiele? Po co przywołujesz matematykę skoro jest ona całkowicie przeciw tobie, nie rozumiem


@CamusVevo: To już problem ubezpieczyciela, a nie ubezpieczonego. Ubezpieczyciel nie może sobie zmieniać warunków ubezpieczenia w trakcie jego trwania bo źle sobie obrał parametry do jego konstrukcji. Co obchodzi ubezpieczonego jaka jest