Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 24
@paprykasz: heheszki heheszkami, ale jeżeli policjanci w to uwierzyli i puścili typa po takich wyjaśnieniach, to są głupkami do kwadratu ( ͡° ʖ̯ ͡°) O ile to się rzeczywiście wydarzyło.

Jeszcze dopiszę dla niezorientowanych. Podczas gry nie widzisz na mapie innych graczy, nie możesz się z nimi kontaktować. No chyba że gdzieś tam po drodze gościu zobaczył przez szybę samochodu odpaloną gierkę, ale na samej autostradzie i
@Sl_w_k_1 Nie trzeba wchodzić pod żaden samochód, wcisnął im kit Jak jedziesz samochodem, to nie da się łapać pokémonów, bo nie wyskakują (takie zabezpieczenie w grze) już nawet nie wspominając o tym, że nie nie da sie ich łapać "na wyścigi", bo każdy widzi te same i każdy ma " swoje" Nie sadzę też że chodziło o odbijanie gymu, bo wtedy trzeba pod nim stać i jakakolwiek jazda samochodem jest wtedy bez
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Sl_w_k_1: dodam jeszcze, że na samym początku dodano zabezpieczenie po wiadomościach, że ludzie próbują grać jednocześnie prowadząc samochód, gra wykrywa że szybko się poruszasz, wyrzuca komunikat i nie daję możliwości łapania pokemonów. Kiedyś próbowałem na rowerze i już był problem, a nie jestem turbokolarzem, nawet nie mam szosy.
@taktoto da się łapać pokemony w aucie, nie można kręcić pokestopami przy preskosci ponad 20 km/h. Pokemon jak zdążysz go kliknąć to możesz sobie go próbować łapać kilometr dalej
@Barti1403 no przecież próbowałem xd do 20 na godzinę jest albo i mniej. Jak z szefem jeździliśmy na zlecenia kiedyś po Warszawie to dawało się łapać pokemony ale pokestopy to już tylko na czerwonych światłach, czasem gyma dawało się przejąć jak dłużej w korku się stało xd eh to były czasy