FB przyznał w mailach do Białego Domu, że cenzurował nawet prawdziwe treści

prokurator Generalny Bailey upublicznił dokumenty w sprawie Biden vs Missouri, a Sprawa dotyczy zabiegów cenzorskich jakie stosował facebook odnośnie treści i doniesień na temat covid19 i szczepień, które często okazywały się prawdziwe, co jest dowodem na naruszanie 1-szej poprawki konstytucji USA.

- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 56
Komentarze (56)
najlepsze
Nie wyrzygi! Jego wizja.
Tak samo w kolejnych częściach jak ludzie za kasę walczą jako najemnicy to rosjiija... I jej grupy ochotnicze...
Oj owce (covidowe) owce...
@Pan_Buk: którzy?
Wszelkie ewidentne debilizmy kładką do wprowadzenia cenzury (zawsze tak było), bo społeczeństwo jest już zmiękczone, i na każdą wieść o wprowadzonej myśli wpojonym mu schematem.
@Cerb3rusPL: są jej różne rodzaje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Korda: nie jest wolny bo wielkie korporacje mają więcej praw niż małe firmy. Płacą mniejsze podatki, stać je na lobbowanie, w sprawie jeszcze mniejszych podatków itd., itp.
Nie ma wolnego rynku.