Wpis z mikrobloga

@Simfecstio: Nie mam i nie używałem, ale ja bym nie kupił. Na minus: bardzo dużo zbędnych elementów, duża waga (~2600g) i na oko system nośny też nie powala. W podobnej cenie są sprawdzone plecaki z decathlona np. trek 500 (50L + 10, waga: ~2000g), albo stówkę droższa wersja trek 500 (70L + 10, waga: ~2200g), chociaż ja bym wybrał ten mniejszy.
@Simfecstio: Lepszy niż poprzednik, ale za taką kasę można już kupić bardzo dobry plecak Deutera, Ospreya, Gregorego. Te trzy firmy robią obecnie najlepsze plecaki turystyczne, ale ceny ~50L plecaków zaczynają się od ~600zł w górę. Moim zdaniem w budżecie poniżej 500zł najlepszym wyborem jest decathlon, a powyżej modele z tych trzech ww. firm.
  • 0
@tajiri ten zestaw byłby za 420 zł. Plus bo nie mam małego plecaka na jednodniowe wyprawy. Chociaż ten duży też nie jest jakiś wielki. 56 litrów to dość mało. Chyba że na wyprawę dalszą brałbym duży plus mały. Pytanie czy nie będzie ciazyl jakoś do tyłu mocno
@Simfecstio: Przez internet ciężko jednoznacznie stwierdzić jak będzie sprawował się ten system nośny. W takiej cenie, dałbym szansę. Zawsze możesz załadować go do pełna (10-15kg) i przymierzyć czy będzie pasował, a w razie czego odesłać.

Chociaż ten duży też nie jest jakiś wielki. 56 litrów to dość mało.


Zależy jakie masz potrzeby i jaki typ wyprawy planujesz, ale 56L spokojnie powinno wystarczyć na wędrowanie po Bieszczadach. Jeśli planujesz codziennie maszerować na
@Simfecstio przecież za 600 zł to ty caly sprzęt kupisz w decathlonie. Plecak 40l mh100 za 170zl czy myśliwski solognac 50l za 150zl i do tego te kieszenie x acces. Pomijam co jeszcze możesz z tych 700 zł kupić by mieć pełen sprzęt. Jako fanboy decathlonu tak piszę i uważam, że nie ma co wydawać kilku set złotych na sprzęt którego się użyje kilka razy. To tylko moje zdanie proszę nie hejtowac