Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 163
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pat1ryk bolszewicy już od początków 1918 roku rządzili w Rosji, kawałek po kawałku zajmując Ruś. To że się oficjalnie nazwali prawie 5 lat później nie zmienia niczego ruski trollu.
Wg ruskich oficjalnie przystąpili do wojny dopiero po ataku III Rzeszy. Jednym słowem bzdury piszesz propagandzisto.
  • Odpowiedz
Kolejne głąby które widzą wszystko w systemie zero jedynkowym. Tak dla info, komunizm to ten czerwony kwadracik. Równość i "hehe sojowe latte" to ten zielony kwadracik.


@L3gion zamknij pysk
  • Odpowiedz
@AmFast: Ja rozumiem, że można mieć problemy z czytaniem i googlem, ale trochę nudne jest uczyć wykopków historii i to jeszcze za darmo. Walki skończyły się według ciebie w 1918, a według wikipedii dopiero w 1921 roku zakończyło się powstanie w tym rejonie. https://pl.wikipedia.org/wiki/Wojna_domowa_w_Rosji#Epilog_w_latach_1921%E2%80%931924

5 lat później nie zmienia niczego ruski trollu.


No jeszcze mnie nikt ruskim trolem nie nazwał, dzięki. Jesteś
  • Odpowiedz
@pat1ryk zachowujesz się jak troll, co więcej mogę rzec
Jakoś nie wydaje mi się, że na Polskę napadła chorda carskiego wojska w 20 roku 20 wieku... Przewrót się odbył wcześniej i rządzili krajem bolszewicy (realnie administracja carska nie miała nic do gadania). To trochę jakbyś powiedział, że w Polsce wojna skończyła się w latach 50, bo komuniści jeszcze wtedy biegali i dobijali polskie podziemie. Albo krajem rządziła garstka z Londynu po
  • Odpowiedz
@AmFast: Czyli nie umiesz czytać. Nie pisałem o żadnej armii carskiej, tylko że cesarstwo rosyjskie weszło do 1 WŚ. Po wojnie i rewolucji cały aparat państwowy był rozwalony, plony spalone, a na dużej części kraju rządzili bandyci, dezerterzy albo jacyś lokalni watażkowie. Wtedy nie było gospodarczego komunizmu, tylko chaos. Wprowadzanie komunizmu zaczęło się dopiero później wraz z upaństwawianiem gruntów i budowaniem przemysłu. I nigdzie nie pisałem, że komunizm jest fajny,
  • Odpowiedz