Wpis z mikrobloga

@Mac02: Są to średnio rozgarnięci ignorancji, którzy nie potrafią połączyć kropek i zobaczyc, ze te ich postulaty prowadzą do państwa Ala zzsr
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 38
Jest kilka takich skromnych epizodzików, o których istnieniu chciałaby zapomnieć wszelakiej maści gawiedź bolszewików i komuchów, bo przeszkadza w propagandzie sukcesu i równości płci.

@AmFast: @wislowunsz: Kolejne głąby które widzą wszystko w systemie zero jedynkowym. Tak dla info, komunizm to ten czerwony kwadracik. Równość i "hehe sojowe latte" to ten zielony kwadracik.
L3gion - > Jest kilka takich skromnych epizodzików, o których istnieniu chciałaby zap...

źródło: comment_1615284677v20oYjAdFNmubnWS2Po4ne.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 6
@goparys chcesz mi powiedzieć ze postulaty w głównej mierze dotyczące równości ludzi bez względu na kolor skóry, płeć itd prowadzą do autorytarnych rządów i wywłaszczeń prywatnych firm??

Proponuję spojrzeć na naszej podwórko i sprawdzić która partia nacjonalizuje firmy i jest autorytarna
  • Odpowiedz
@Mac02: Co? Chodzi o to, ze równość zachodnia, chrześcijańska, polega na równość szans s nie wyników. Neolewica brnie w równość wyniku pokazując przykładowo średnie pensje mężczyzn i kobiet i mówi, ze trzeba je zrównać ponieważ ta różnica jest wynikiem dyskryminacji. Jaki jest związek z totalitaryzmem? A No taki, ze do otrzymania równości wyniku konieczna jest siła.
  • Odpowiedz
  • 1
@goparys czyli narzucenie ustawą równości jest dla Ciebie tak złe jak rządu związku radzieckiego? Nie uważasz ze to zbyt daleko idące porównanie? To tak jak byś narzekał ze rząd narzucił pensję minimalną i nie musisz juz pracować za miskę ryżu jak w krajach trzeciego świata
  • Odpowiedz
@Mac02: Przecież dokładnie to próbował zrobić ZSSR. Dlaczego ten burżuj zarabia więcej niż klasa robotnicza? Trzeba to zrównać, ponieważ wynika to z wyzysku! Jak zamienisz słowo burżuj na mężczyzna/biały a klasa robotnicza na kobieta/czarny to masz to samo.
  • Odpowiedz
  • 2
@goparys coo? Przecież ta równość polegać ma na tym że czemu ta kobieta zarabia mniej niz facet? Podnieśmy JEJ pensję, a więc działanie kompletnie w drugą stronę..

Płacenie każdemu dolara, a każdemu 10 tys dolców to są dwa różne bieguny właśnie..
  • Odpowiedz
@AmFast: już ci dałem plusa ale musiałem cofnąć za ostatnie dwa słowa. Co ma równość płci do komunizmu i głodu w rosji? Wszędzie musisz wpiepszać takie przegrywie wstawki?
  • Odpowiedz
@Mac02: Nie do końca. Tak na prawdę to jest nierozwiązywalny konflikt, ponieważ ten mityczny „wagę gap” nie wynika z tego, że kobiety dostają mniej za tą samą pracę. One dostają inną pensje za inna prace. Neolewica patrzy tylko na średnia wszystkich zarobków i krzyczy ze to dyskryminacja. Głównie chodzi o skłócenie płci/ras/innych grup przynależności. Bolszewicy tez chcieli podnieść wartość majątków klasy robotniczej. Skończyło się tak, że faktycznie wszyscy byli równi.
  • Odpowiedz
  • 2
@goparys ja nie chcę oceniać czy wage gap jest wynikiem wolnego rynku czy dyskryminacji, ale porównywanie obecnych ludzi o poglądach lewicowych którzy chcą dbać o środowisko i aby każdy mial te same prawa, do możliwych przyczyn wprowadzenia komunizmu, stalinizmu i zamordyzmu jest serio nieporozumieniem..
  • Odpowiedz
@Mac02: Neolewica nie chce aby kobiety i mężczyźni mieli te same prawa. Wprowadzanie parytetów wszędzie gdzie jest to korzystne dla kobiet nie jest równością wobec prawa. Jest to forsowanie równości wyniku, tak jak to robili sowieci.
  • Odpowiedz