Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki i Mirabelki!

Piszę pracę magisterską o błędach poznawczych na rynkach finansowych. Jej celem jest wyznaczenie czynników wpływających na ich popełnianie. Potrzebuję do tego uzupełnienia ankiety, szczególnie przez osoby, które interesują się #gielda lub #kryptowaluty, zarówno „świeżaków”, jak i bardziej doświadczonych inwestorów. Ankieta jest na około 10 minut, więc jeśli chcecie się sprawdzić, to bardzo proszę o jej wypełnienie:

Link do ankiety

Dla osób, które ją uzupełnią i wpiszą w ostatnim pytaniu swój nick z wykopu oraz zaplusują ten wpis, organizuję #rozdajo. Wylosowanej 11.03 osobie zamówię wybrane jedzenie do 50 zł na #pysznepl lub przeleję na konto 50 zł.
  • 60
@wojcir: Tak, zgadza się. Tak jak pisałem wcześniej, odpowiedź "nie wiem" byłaby słuszna w wielu miejscach, ale utrudniłaby zbieranie danych. Dzięki za uzupełnienie!
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PISowski_inwestor: no ale jak mam się ocenić na tle innych skoro nie znam tego tła? Tym bardziej jeżeli chodzi o poczucie humoru czy preferencje muzyczne co nie ma nic do rzeczy. No chyba że stosujesz analizę muzyczną jak Rafałke
@walker2: a masz prawidłowe odpowiedzi? Chodzi mi o te dotyczące inwestowania i te zagadki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chciałbym porównać je z moimi odpowiedziami. Wyślij na priv, albo ilość poprawnych odpowiedzi.
@walker2: Również poproszę o odpowiedzi, bo wartość oczekiwana to łatwizna, ale niektórymi zagadnieniami się dotąd nie interesowałam, a chętnie łyknę jakąś nową wiedzę.