Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki i Mirabelki!

Piszę pracę magisterską o błędach poznawczych na rynkach finansowych. Jej celem jest wyznaczenie czynników wpływających na ich popełnianie. Potrzebuję do tego uzupełnienia ankiety, szczególnie przez osoby, które interesują się #gielda lub #kryptowaluty, zarówno „świeżaków”, jak i bardziej doświadczonych inwestorów. Ankieta jest na około 10 minut, więc jeśli chcecie się sprawdzić, to bardzo proszę o jej wypełnienie:

Link do ankiety

Dla osób, które ją uzupełnią i wpiszą w ostatnim pytaniu swój nick z wykopu oraz zaplusują ten wpis, organizuję #rozdajo. Wylosowanej 11.03 osobie zamówię wybrane jedzenie do 50 zł na #pysznepl lub przeleję na konto 50 zł.
  • 60
@walker2: Mam nadzieję, że moje odpowiedzi przydadzą Ci się mimo iż zaznaczyłem że nie kupuje akcji ani nie posiadałem ich w ostatnim czasie mając przy tym większą wiedzę niż przeciętny inwestor ale słuchającą mniej ambitnej od przeciętnego inwestora muzyki xD

@Helldorondo też zrób ankietę. Jak wygrasz to 30% dla mnie za nagranie Ci tych akcji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zrobione nie wiem nic o inwestowaniu obecnie mam inne priorytety ale jak wygram to chcialbym jakieś crypto coś co dzisiaj jest mało popularne