Wpis z mikrobloga

Odpady nie brane pod uwage.

Kategorie orientacyjnie:
1. Kat. 66 kg i 70 kg: Hejter, Ryba, Mortalcio, Oleg, Hassan, Dubiel, Isamu, Rafonix

2. Kategoria półśrednia 77 kg : Krycha, D.Malczyński, Post, Vandal, Patrykos, Ponczek, Ferrari, Polak, Błoński, Wardęga, Zabielski, Pająk, Alan, Wiewiór, Filipek, Sobota, Gamou, Szewcu, Sasza, Gola, Olejnik, Gała, Śmieszek, Gamou, Qbik, Cypis, Pallaside

3. Kategoria 84 kg: Kubańczyk, Arab, M.Malczyński, Kasjo, Tańcula, Murański, Tyburscy, Kasti, Medusa, Knaziu, Adbuster

4. Kat. półciężka 93 kg: Lupa, Mielonidas, Stifler, Lew, Jongmen

5. Kat. ciężka 120 kg: Popek, Bestia, Szeliga, Kizo, Rataj, Ztrolowany, L Pro, Waluś, Boxdel, Mnich

6. Kobiety: Way of Blonde, Ania IFFB Pro, Kamiszka, Zusje, Linkewicz, Marti Renti, Dagmara, Ewelona, Esmeralda

Realnie najmocniejsi w swoich kategoriach:
1. Hassan
2. Krycha
3. Arab
4. Jongmen
5. Bestia
6. Way of Blonde
Chyba zgoda?

#famemma
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@barti69: dla mnie
1. Hassan
2.Gamou/Pająk
3. Kubańczyk/Arab (nie wiem co robi aktualnie kasjo w jakiejkolwiek wadze, nie będzie się bił w mma wiec nie ma co go uwzględniać już)
4. Lupa (mielonidas też nie powinien być bo pisał, że już nie zawalczy)
5. Popek
6. Way Of Blonde/Kamiszka
  • Odpowiedz
@barti69: 1. Isamu, 2.Gamou 3.Arab 4.Jongmen 5.Bestia 6.Kamiszka, Dubiel nie jest w 66, do kat. 70 planuje przejść Polak i Filipek, również Ponczek też o tym wspominał, więc nie wiem czy ich następne walki nie będą w 70, no chyba, że polak zdobędzie pas. Isamu nr 1. 70kg u mnie, ale raczej już nie zawalczy, tak mi się zdaje, mielonidas też zakończył swoją karierę.
  • Odpowiedz