Wpis z mikrobloga

Byłem dzisiaj u psycholog i na testach wyszło, że jestem ponadprzeciętnie inteligentny, a z zaburzeń osobowości żadne nie wyszły. Rozsierdziłem się, bo n0rmiki całe życie robili ze mnie debila, bestialska wychowawczyni z gimbazy mnie zesłała do klasy wyrównawczej z najgorszą patologią, bo miałem depresje, jeszcze później dostała tytuł wychowawczyni roku. Tym bardziej dochodzę do wniosku, że słuchanie n0rmictwa sprowadzi cię na samo dno, bo jeżeli nie mówisz ich językiem i nie robisz tego, co oni, to jesteś debil, a w rzeczywistości jest wręcz odwrotnie. Ale złe doświadczenia mają też swoje plusy:

The broken are the more evolved.


#przegryw #wykopek #oswiadczenie #zalesie #gorzkiezale
WykopekBordo - Byłem dzisiaj u psycholog i na testach wyszło, że jestem ponadprzecięt...
  • 70
  • Odpowiedz
Tym bardziej dochodzę do wniosku, że słuchanie n0rmictwa sprowadzi cię na samo dno


@WykopekBordo: Koncept że ktoś o podrzędnych genach jest inteligentniejszy od normika, szczerze przeraża tych npców. Gdy naprawdę już trafią na tą jednostkę zrobią wszystko żeby zniszczyć taką anomalie.
  • Odpowiedz
@WykopekBordo: Mi na to samo wyszło jak byłem u kilkunastu psychologów oraz psychiatrów w przeciągu mojego dotychczasowego życia a wizyt mam około 90 lub 100 to mówili że też ponadprzeciętnie inteligentny jestem... (stwierdzony Asperger + ADHD u mnie) :v
  • Odpowiedz
@WykopekBordo: też miałem testy robione u psychologa, ale to dlatego, że potrzebowałem do pracy. Też mi wyszło, że jestem ponadprzeciętnie inteligentny. Ale potem popytałem innych i prawie wszystkim tak pisała xD Ogólnie sugerowanie się opinią pani psycholog, która widzi Cię pierwszy raz i ocenia Cię za pomocą jakiegoś tam klucza, to tak jakby wierzyć w horoskop xD
  • Odpowiedz
@WykopekBordo: Poza tym czy to jest jakieś obiektywne świadectwo wyższości intelektualnej? Spójrz na takiego Einsteina, niby mu policzyli bodajże 162, sporo ale było wielu "inteligentniejszych" którzy w nauce nie osiągnęli promila jego dorobku. Takie przykłady można mnożyć.
  • Odpowiedz
@WykopekBordo: no ale co by Ci miała innego powiedzieć, jak to psycholog :) Jak potrafisz się w miarę komunikować, to nie napisze, że jesteś przeciętny, bo byś ją olał i poszedł do innego, albo bardziej się zdołował. Część terapii żeby podbudować czyjeś ego. Inteligencja to nie to samo co bycie mądrym.
  • Odpowiedz