Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@blisko_kebab: Chwyt jest tak zrobiony, że osobiście nie czuje aby przód pistoletu ciągnął w dół. Chociaż słyszałem głosy, że strzelcy potrafią narzekać na wagę przedniej części tej broni.
@kurazryzem: @DoktorVincent: Dziękuję <3
@L3stko: No witam, witam ;)
@exoone: @Podstarzaly_Mandalorianin: @krecik77: Przed zakupem strzeliłem z niego około 20 pestek na 25 metrach. Mimo, ze strzelec że mnie ujowy to
  • Odpowiedz
@Eligo: to jest b--ń bardzo podatna na tuning, który pozwoli ci poprawić wyniki w wyraźny sposób. Dlatego postrzelaj z niego trochę, zwracaj uwagę na wszystkie szczegóły zachowania i później idź z tym do dobrego rusznikarza. Warto.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@official_mirek_account: Tak, to mój pierwszy pistolet 22lr. Zanim coś kupisz to postrzelaj z różnych modeli. Pomoże Ci to wybrać pistolet który najlepiej Ci leży. Sam, zanim zdecydowałem się na Walthera GSP, strzelałem z S&W Victory, P-09 kadeta, Margolina, Rugera MK3 i Buck Marka. Moim zdaniem wymienione wcześniej pistole nie mają podjazdu do GSP.
  • Odpowiedz
@DoktorVincent: To i ja skorzystam z okazji i zadam pytanie. Wyżej napisałeś, że ta b--ń jest podatna na tuning. Jaki rodzaj tuningu masz na myśli? Abstrahuje tu od kwestii związanych z wymianą chwytu i regulacji zespołu spustowego.
  • Odpowiedz
@Eligo: wyważenie, zmiana mechanizmów celowniczych, użycie mechanizmów wylotowych. Dla bardziej odważnych to nawet na karabinek da się go przerobić.

Tutaj uściślę, ze mam na myśli ogólnie pistolety sportowe, a nie tylko konkretnie GSP.
  • Odpowiedz