Wpis z mikrobloga

Jutro mnie czekają pierwsze zajęcia z nauki tańca (grupa dla singli). Idę tam z zamiarem nauki i obczajenia sytuacji na rynku świń ( ͡° ͜ʖ ͡°). Pewnie i tak tam nikogo nie poznam, ponieważ mam fioła na punkcie biegaczek i tańce to nie mój klimat, ale mogę zdać relację mirkom z #wtfnogf #wychodzimyzprzegrywu #przegryw jak to wygląda od środka i to w czasie pandemii. Podczas zapisów mówiono mi, że za dużo jest facetów (a na stronie było odwrotnie), na drugiej grupie status się zmieniał co dwa dni kogo brakuje, więc mam nadzieję na nadreprezentację #rozowepaski bo chętnie bym poznał ciekawe osoby :)

Oby te lekcje były owocne, bo nie potrafię tańczyć na trzeźwo, a bardzo nie przepadam za alko.

#wroclaw #taniec #naukatanca #dance
  • 14
  • Odpowiedz
@Straszy: powodzenia!
Pamiętaj, jak będzie akcja "proszę dobrać się w pary" to zrób to szybko i tylko pod siebie. Przez najbliższe zajęcia prawdopodobnie nie będzie zmiany partnerki. Nie zrób mojego błędu
  • Odpowiedz
@Straszy: Ja chodziłem 2 lata na taniec towarzyski dla młodzieży. Bardzo fajnie, mimo irytującego przekroju wiekowego 12-19, dobrze mi szło, szybko łapałem nowe kroki, różowym się to podobało a mnie wkurzało jak niektóre czegoś nie umiały. 1,5 godzinki w piątki, a w drugim roku 3 godzinki bo chodziłem też dodatkowo do niższej grupy a to dlatego, że w obu grupach był niedobór niebieskich.
Na 1 niebieskiego przypadały 2-3 różowe.
Niektórzy jeszcze
  • Odpowiedz
@Straszy: Good luck byczq. Będzie zaraz 5ty rok od moich początków ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dużo się tam nauczyłem, nie tylko tańca ale i życiowego podejścia.

Wołaj jak było ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz