Wpis z mikrobloga

Karczuje sobie działkę pod budowę domu. Działka 25a, wykoszone 10a aktualnie. Zadzwoniłem do pana który wywozi krzaki, żeby ocenił za ile mi to wywiezie. Przyjechał, popatrzył i rzucił cenę 3250zl, 250zl za kurs *10-15 takich wywozow. Podziękowałem, wszedłem na ramirenta, wypożyczyłem na 3 doby rębak do drewna za 160zl za dobę.

Szanuję waszą pracę panowie ogrodnicy? Ale takie stawki, to sobie oskarkom deweloperskim wciskajcie a nie biedakowi co jeszcze nie ma dwóch lewych rąk kur. ciekawe ile by wziął za karczowanie tego co już zrobione
#gownowpis #budowadomu #ogrod #zalesie
  • 7
@01101010_01100001: wiesz, chodzilo mi bardziej o fakt, że wiedziałem że spokojnie zrobię to z rębakiem za 450zl + ogarniecie busa czy przyczepki żeby to przywieźć. Więc stwierdziłem, że ktoś przyjedzie ultra wozem, zapakuje to, ba ja mu nawet pomogę to zapakować i za 1000zl mi to wywiezie. Przecież nie będę tego palił jak ostatni cham. No ale 3200zl to raczej nie. Wolę to zrobić sam, później i tak przyjedzie koparka żeby
@RwandyjskiFront: szkoda strzępić ryja, mi za wykorytkowanie i utwardzenie ~300m2 drogi dojazdowej policzyli 40 tys xD Tym majstrom się coś #!$%@?ło ostatnio.

Skończyło się na tym, że jestem ustawiony tak, że za 3 tys nająłem koparkę z operatorem na 2 dni, nawiozę tłucznia za 12 tys, najmę z ramirentu zagęszczarkę i zamknę temat w 15-16 tys.