Wpis z mikrobloga

  • 102
Dlaczego jest moda na szkalowanie papieża na wykopie? Chodzi o to co powiedział Dziwisz? Po przykładzie Tomasza Komendy, warto się zastanowić czy strona która jest atakowana, rzeczywiście jest winna. Może Dziwisz z premedytacją powiedział, że papież miał ważniejsze rzeczy na głowie niż walka z pedofilia. Może Dziwisz nie donosił nawet do papieża spraw związanych z pedofilia. Są jakieś dowody na to, że papież chronił pedofilów? Czy zwykłe domysły jak przy sprawie Tomasza Komendy i przy każdej innej głośniej sprawie? Czy może pretekst pedofili jest wykorzystywany po to, żeby skłócać naród jeszcze bardziej, jeszcze więcej dolewać oliwy do ognia. Jak są jakieś dowody, albo inne powody dlaczego lewa strona tak bardzo upodobała sobie szkalowanie Jana Pawła II to proszę o linki. Zapraszam do dyskusji #2137 #lewica #prawica #bekazpodludzi
  • 136
  • Odpowiedz
  • 0
@Onomastyka co do HIV: reprezentował swoją wiarę i wierzył, że wyjdzie to na dobre.
Co do ludobójstwa w Rwandzie: jakąś organizacja zrobiła coś, żeby temu zapobiec? Czy tylko każdy wyraził, że smutno mu i tyle? Papież miał tam wojsko wysłać? W Rwandzie mógł słowami zapobiec ludobójstwu, w tym samym czasie inni mówią, że w walce komunizmem to tak naprawdę nic nie zadziałał.
Na koniec zapytam o jeszcze jedno: wszytko o czym
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@uriel_ck: Na wykop to przywędrowało z karachana czyli takiego tajemnego portalu dla gimbazy.
Dlaczego wyśmiewają papę?
Dlatego, gdyż są ludzie co go wielbią więc oni robią na przekór choć będą teraz ci to tłumaczyć.
Nie ma w tym głębszego sensu i równie dobrze mógłbyś się zastanawiać czemu jakiś dzieciak bazgrze po ścianach czy pociągach.
  • Odpowiedz
  • 0
@unfolding bardzo fajny komentarz, adekwatny do wpisu. Tym komentarzem otworzyłeś mi oczy. Tyle treści, merotycznej odpowiedzi. Musisz być cenionym psychiatra albo jakim coachem. Dziękuję ci.
  • Odpowiedz
@adibor

Dalej wierz w to, ze komuna upadla, bo p0lakom nie podobał się ustrój, a papaj i Reagan powiedzieli, ze komuna jest be.

Komuna upadła, bo kolejne z rzędu pałowanie w stanie wojennym przelało czarę goryczy, a niedźwiedziowi zza Buga powypadały zęby. I tak, również dzięki Reaganowi, jeśli nie bezpośrednio, to pośrednio (sankcje):

Jak daleko idące były
  • Odpowiedz
już najlepsze są spazmy orgazmu na słowa w stylu "Niech zstąpi duch twój", które gówno znaczą a przypisuje się im jakieś wielkie znaczenie


@kuroszczur: akurat TE konkretne słowa jak najbardziej miały znaczenie, ale w tamtym kontekście, pierwszej pielgrzymki w 1979 roku, a nie teraz Bo była komuna, do sklep #!$%@? kolejki po srajtasme, beznadzieja, sowieckie wojska od 35 lat, 3 lata wcześniej wladza strzelała do robotników w takim Radomiu. I
  • Odpowiedz
@Ponury_Dewiant: ostatnio właśnie o tym wspominałem. Jak widzę po prostu ten obrazek z rzułtą mordą, to po prostu mam bekę #!$%@? i nie potrafię tego wytłumaczyć xD Szkalowanie jest przy okazji mojego czarnego poczucia humoru.
  • Odpowiedz
  • 0
@Saprofit to nie bait. OP serio ma zwichrowane myślenie, że szkalunek wynika z #!$%@? wie czego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czyli tak jak myślałem, część osób szkaluje bo ma jakis powód, a część po prostu nie ma swojego zdania i musi polegać na kalkowaniu zachowania innych. Tej drugiej części polecam udać się do lekarza. Dzisiaj szkalują papieża który już nie żyje, a za jakiś czas znajdą inna
  • Odpowiedz