Wpis z mikrobloga

@VICTORINE: a ja ci mowie ze nie przyjma stary no czego nie kumasz? Cały internet o tym od dawna wie, nie masz zaświadczenia to nie wypiszą. Nawet w opisie wielu lekarzy to ma, benzo bez zaświadczenia nie. Są sposoby żeby od nich wyrwac ale nie bede tu przeciez pisal. Mozesz co najwyzej stracic hajs, nie dostaniesz zadnej recepty bez zaswiadczenia na pewno
@VICTORINE: nie jest łatwo na benzo pozyskać, przez alternatywki i innych kinderćpunów prawilni wyjadacze mają teraz niemały problem - kogo winić? System? Popkulturę? Wracając do meritum - miałem o niegdyś legitne kwity na benzo, i próbowałem je właśnie na erecke pozyskać, niestety owe kwity straciły ważność pogadałem z lekarka i powiedziała że benzo może wypisać tylko psychiatra po obejrzeniu dokumentacji medycznej, so not to day mr office i niestety dostałem zamiennik...
@FarmaceutaAmator: lol, to śmieszne, jak siedzi sobie zwykły człowiek, ktoremu udalo sie ogarnac recke na benzo, chce sie podzielic wiedza, a jeszcze na niego najezdzaja xD zejdź ze mnie frajerze i sam usuń konto, nie bedziesz decydował o tym kto tu może sie wypowiadac xDDDDDDDDDDDDDDDD