Wpis z mikrobloga

@ExitMan: oczywiście, że kupię 2.
@andyk78: zgłosiłem to mnie olał. Napisałem już do shella i napisali, że zajmą się sprawą. Planuję jeszcze zadzwonić na infolinię i pójść w poniedziałek do kierownika stacji.
@Kolej00rek: Czy ty widziałeś zdjęcia? W poście jest zdjęcie kiedy było jeszcze wbite, a w pierwszym komentarzu po wyjęciu.
@Retsew: ¯\_(ツ)_/¯
@SanteSimon: w sumie to ciekaw jestem jak to się potoczy bo wiem jak wygląda sprawa z lodem zimą, jak nie odśnieżą i polecisz bokiem w krawężnik to nie odpowiada zarządca drogi jeżeli tylko Ty miałeś ten problem ^^
Pracownik zlał mnie ciepłym moczem i komentował do innych klientów stacji.


@SanteSimon: Nacharałbym w ryj za takie zachowanie. Nienawidzę tego! () Szukanie aprobaty swojego spier****nia i zwracanie się do innych klientów, żeby komentować problem z którym przychodzę to jedno z niewielu zachowań, na które jestem uczulony. Takie zawoalowane szukanie popleczników. Ha ftu.

Aż mi się ciśnienie podniosło. Weź ich dojedź, nie poddawaj się.
@TyskiDaro: az żałuje ze mnie nie było na świadka w tej sytuacji xD naplułbym frajerów na ryj a autora namawiał żeby zadzwonił na psiarnie. Mi kiedyś na Bp urwało lusterko „myjnia” i tak samo mnie zlali az panowie z policji przyjechali