Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 330
@89neo: byłem, kierownika nie było bo sobota. Pracownik zlał mnie ciepłym moczem i komentował do innych klientów stacji. Napisałem na fejsie do nich i dostałem już odpowiedź od nich, że będą sprawę weryfikować. Natomiast w poniedziałek dzwonię na infolinię + idę do kierownika stacji.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 167
@appul: ty tak serio? XD

Przecież ma rację, jakbys miał dziurę na drodze, robisz foto do zarządu dróg i odszkodowanie
  • Odpowiedz
Policja i niech zabezpieczają monitoring.


@appul: z tego co kojarzę to nie musi być policja do zabezpieczenia monitoringu. Może to sam zrobić. Jak stacja tego nie wykona to nawet lepiej bo będą odpowiadać za zaniechanie. Było gdzieś to opisane.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@89neo: @appul: najpierw spróbuję załatwić to z Shellem. Myślę że oni jeśli chodzi o monitoring to mają długi okres przechowywania nagran z uwagi na kradzieże paliwa. Z resztą pisząc do nich poprosiłem o zabezpieczenie monitoringu bo cała sytuacja na pewno zdarzyła się w ich zasięgu. Teraz mam tylko nadzieję, że nie #!$%@? zimą bo mam 2 letnie z tyłu xD
  • Odpowiedz
już byłem u swojego zaufanego wulkanizatora. Nic z tego nie będzie od zewnętrznej strony rozerwanie na 2,5 cm na oko, w środku dziura wielkości grosza.


@SanteSimon: Nie wymieniasz też drugiej opony? Lepiej mieć gumy o podobnym zużyciu bieżnika po obu stronach.
  • Odpowiedz