Wpis z mikrobloga

@Owoc12:
Jest to ewidentny troll, pomijając wszystko inne nie jest możliwe, żeby być w wieku 22-23 lat jak o sobie piszę szefową HR w "korpo" (tzn. dużej firmie)- reszta "jej" historii o pracy wygląda jak pisana przez nastolatka znającego pracę tylko z opowieści.
  • Odpowiedz
@Luccek: Dokładnie. Kto normalny #!$%@?ł by pod swoim zdjęciem randomowe historie ze swojej pracy, narażając się na natychmiastowe zdemaskowanie? Pewnie już po pierwszym dniu jej "afery" ze zrobieniem jej kawy przez nową pracownicę byłaby pośmiewiskiem w swoim korpo.
  • Odpowiedz
@Woody_90: @eternal_slavo: ona w wieku 22 lat jest szefową kadr w korpo? xD
Chyba w sklepie spożywczym rodziców zatrudniającym 2 pracowników.
Zresztą, najpewniej to jakieś trollkonto neuropejczyka. Legitne są w ogóle te zdjecia?
  • Odpowiedz
@Owoc12: nie no proste, niscy faceci mogą sobie znaleźć tylko nie ją, bo tak się akurat składa, że w przeciwieństwie do innych kobiet(xD) ona akurat lubi wysokich. Ale przecież jest wiele kobiet co kochają niskich facetów, tylko ona nie. No i każda z jej koleżanek tak się akurat śmiesznie składa.

I weź tu potem nie zastanawiaj się, czy kobiety są naprawdę świadome i tylko sciemniaja, czy naprawdę wierzą we wszystko
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@Owoc12: też mi rewelacja nie raz słyszałem od dziewczyny, jak to dobrze przytulić się do kogoś większego. To jest natura i pora skończyć te idiotyzmy po prostu więkdzość kobiet lubi być zdominowana taka natura.
  • Odpowiedz
@Owoc12: też mi rewelacja nie raz słyszałem od dziewczyny, jak to dobrze przytulić się do kogoś większego. To jest natura i pora skończyć te idiotyzmy po prostu więkdzość kobiet lubi być zdominowana taka natura.


@znor1006: Nikt temu nie przeczy. W tym wpisie chodzi o to że najpierw pisze że wzrost nie ma znaczenia a zaraz potem że kogoś odrzuciłaby za niski wzrost.
  • Odpowiedz
@Owoc12: Żadna managerka HR nie wrzucałaby historii z pracy pod własnym wizerunkiem bo byłoby to do wystalkowanie chociażby na linkedinie. Każdy kto pracował w większej firmie wie, że to troll ze zdjęciami jakiejś ruskiej karyny ale na wykopków wystarcza xD
  • Odpowiedz