Wpis z mikrobloga

@Owoc12 to jest bordo. Kiedyś myślałem, że czepianie się bordo na wykopie jest nad wymiar. Zacząłem przyglądać się nickom i zauważyłem, że większość bordo ma podobną maszynę losującą co rząd do obostrzeń: nie ważne co i nie ważne jak, maja się zgadzać akcje i plusy. Ja już dawno miałem na czarno wrzucić, ale jest śmieszna. Kreuje się na wielką damę, a w głowie pusto.
  • Odpowiedz
Trzeba mieć niesamowite umiejętności by odwalić takiego fikoła w jednym komentarzu jak ona. Druga sprawa to, jak już tu ktoś zauważył, że za takie historie z pracy w której niby robi już by kilka razy wyleciała w podskokach. Jeśli ona w wieku 24 lat bo chyba tyle ma jest już kierowniczką z jej poziomem intelektualnym to trzymałbym się od jej firmy z daleka. Skoro niby pracuje w dziale HR to zapewne nie
  • Odpowiedz
@Owoc12: boże, wy jesteście przygłupi to żal was czytać. Każdy człowiek to zespół pewnie z miliona cech - i fizycznych i psychicznych. Koleżanka napisała tylko, że a) DLA NIEJ ważną cechą jest wzrost b) ktoś brzydki i w dodatku z #!$%@? charakterem ma mniejsze szanse, niż ktoś brzydki ze świetnym charakterem.
Ten brzydki z super charakterem znajdzie sobie laskę mimo wszystko.
Sama bym wkleiła zdjęcie chłopaka koleżanki, ale nie mogę
  • Odpowiedz
To może nie być troll. Każda kobieta myśli że jest wyjątkowym bytem. Ta myśli że lubi wysokich i to wyjątkowa cecha. Tymczasem ta cecha dotyczy 99% procent samic i jest tak powszechna u kobiet jak posiadanie np. rąk. Pomijam fakt że u wszystkich małp samiec jest większy od samicy więc to nawet cecha samic u wszystkich człowiekowatych a pewnie nawet wszystkich ssaków. Ale ta myśli że jest wyjątkowa xd.


@Bonapartysta:
  • Odpowiedz
@Owoc12: wpłynęły. To tak jak oglądanie telewizji - np. jakby nikt ci nie powiedział, że tylko szczupłe laski są atrakcyjne = bo szczupła laska to modelka, a modelka to dobrze, wysoki status społeczny - to sam z siebie byś tego nie wiedział i szukałbyś raczej lasek, które po prostu mają dobre proporcje, a nie niską wagę. Wszystko co popierają media i ludzie wpływa na gusta innych ludzi. Gdyby tak nie
  • Odpowiedz
@Bellie: Nikt tu nie twierdzi że wzrost niski to niskie położenie w hierarchii społecznej. Każdy tu natomiast mądrze twierdzi że dla kobiety niski mężczyzna jest śmieciem/ półmężczyzną i to jest żelazny fakt. Wyciągaj sobie jakie chcesz wnioski z tego co tu piszemy ale wnioski mogą być błędne.
Już twoje wnioski że niscy są traktowani przez mężczyzn tak jak śmieci albo że niski jest sfrustrowany to już nadinterpretacje.
Moda może dotyczyć
  • Odpowiedz