Wpis z mikrobloga

@campleo: nie ma czegoś takiego jak ile trzeba minimum wydać. Nie wiek czego oczekujesz i się spodziewasz ale elektryk za niecałe 5 to straszne gowno, bo w tej cenie nie uzbiera się nic sensownego.
Dolna granica jeśli ma być hardtail to rockrider e-st 900
@campleo: Tourney w rowerze za 5k, daj sobie spokój. W dodatku to legalny rower czyli 250W i 25 km/h. W płaskim terenie tylko do ruszania ze świateł, pod górke przydatny. Ale: w legalnym rowerze silnik w tylnym kole to pomyłka. 32 Nm to ledwo poczujesz. Legalne silniki centralne mają 65 Nm + dochodzi optymalizacja przerzutkami. Może poszukaj jakiejś używki z dobrym osprzętem i sam zamontuj napęd?
@campleo nie wiem jak w tym roku, ale w zeszłym wyrwałem est500 za 4k i jestem bardzo zadowolony. Nie da się ukryć, że dopingowałem go trochę w lepszy napęd w tym sezonie, ale w podstawie też dawał radę przez sezon
@campleo: kupowanie gotowca to pomyłka. Kup jakiegoś rometa za flaszkę wódki i za pozostałe 4950 zł daj go przerobić w jakiejś firmie na customa, silniczek 500-1000W i jakaś sensowna bateria w tym przedziale się znajdzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@FLAC: @piwuch: @FELIX90: @FELIX90: @Adwokat_Boga:

Dzięki za odpowiedzi.
Zatem zwiększam swój budżet do 8 - 10 tys zł. Potrzebuje czegoś na ścieżki rowerowe + raz na miesiąc jechać gdzieś w teren na górki.

Nie potrzebuje roweru na codzień, to tylko jako hobby weekendowo.

Co w tej cenie? Leadfox altar spoko wygląda. Coś lepszego mogę dorwać nowego?
@campleo: moim zdaniem custom będzie lepszy. Kup jakąkolwiek ramę (przy elektryku nie ma znaczenia aż tak bardzo waga więc nie musi być turbodroga z carbonu xd) z amortyzacją przód i tył i daj sobie zrobić customa w jakiejś firmie. MG Volt zdaje się być spoko (nie reklamuję, nigdy nie korzystałem ale mają kanał na YT i widać że wkładają w to pasję). Silniczek sobie zamontuj w obręczy koła a nie w
@campleo: nie wiem co to są dla ciebie jakieś górki ale jak chcesz jeździć po górach to nie kupowalbym hardtaila. W każdym innym wypadku, racjonalny byłby rockrider e-st 900, który da sobie radę na szlakach i ma super cenę w stosunku do osprzętu
@campleo: za 5k zrobisz super rower, o ile włożysz trochę wysiłku. Polecam kupno u zwanego roweru full sunspesion za 2.5k, a za pozostałe 3k kup zestaw tsdz2 i bateria bidownowa hailong 13s5p 800wh