Wpis z mikrobloga

Szczerze to ta cała afera z Pawłowskim nie wyjdzie federacji na dobre. Waldemar Kasta jest w KSW od wielu lat i nie wierzę że zarabia 4k na miesiąc (mimo że KSW ma podobne przychody co Fame). Pan Pawłowski kreował się właśnie na takiego Kastę (stając się pewnym symbolem Fame), aż tu nagle z dupy zaczęli go odsuwać i nie zgadzać się na jego zarobki, które jak się okazały, nie były jakieś horrendalne.

Fame będzie teraz znana jako federacja, która żydzi swojemu własnemu konferansjerowi xD

A jak jeszcze do tego dodamy #!$%@? rozstanie się z Chwytakiem, odsuwanie Trybsona, czy odejście w niewyjaśnionych okolicznościach Julii Madaj, to już w ogóle dochodzimy do wniosku, że oni tam w ogóle nie szanują swoich własnych pracowników.

#famemma
  • 59
@#!$%@?: Federacja wyszła na barana, Pawłowski się wybronił i dobrze że Wardęga się wtrącił.

Więc sam widzisz jak to jest, eh człowiek musi proste rzeczy tłumaczyć, pozdrawiam i miłego oglądania gali.
@#!$%@?: odmowa zabrania głosu w sprawie = odmowa zabrania głosu w sprawie

Musiałbyś umieć czytać w myślach, by wiedzieć z jakiego powodu odmówił zabrania głosu.
@Back_Space: a odmowa zabrania głosu w sprawie równa się niepewnym stanowiskiem w sprawie. Choć śmieszne jest to że podczas wywiadu wcześniej we fragmencie który przytoczyłem przyznał że jest to praktycznie 600% podwyżki.
@Back_Space: No oczywiście, nie chciał być stronniczy, ale tu jak i na yt pod komentarzami czytam jaki to wielki koń trojański, jak rozwali fejm od środka, jak to niczego się nie boi, jaki to bohater bez peleryny, po czym od momentu po konferencji i dostania rzetelnych informacji od rozpary zmiana tonu rozmowy i zjadanie własnego bigosu który razem z boxdelem nagotowali po cage.
@Back_Space: Wardęga nie potrzebnie się wtrącił, chęć zyskania nowej afery i nowych filmików mocno namieszała Pawłowskiemu, Boxdel wyszedł na głupca, bo nie potrzebnie tłumaczył się Wardędze, jak bym był na jego miejscu uciął bym temat, a jak by szczekał dostałby liścia. A Pawłowski nie przyjął propozycji 10 tys za 6 godzin za gale, i wyszło że faktycznie chciał podwyżki 600% gdzie jasno to wychodzi z wyliczeń, które pokazał Wardęga na ostanim
@#!$%@?: Nie, nie chciał 600% podwyżki. Nawet 561% nie chciał (więc nie kozacz z tymi 600%, jak chcesz liczyć to na godzinę).

Po 1 - To federacja ucięła godziny Pawłowskiemu, by później zacząć kozaczyć i manipulować że "Pawłowski chciał 600%". Pawłowski w rzeczywistości chciał 150-200%. Chciał podwyżki za tę samą pracę, a federacja sprytnie chciała mu uciąć godziny by potem to pomnożyć tę samą kwotę zamienić procentowo ze 150-200% do 600%. To
@#!$%@?: Jestem zmuszony usunąć twój komentarz. Poruszałem już przed chwilą kwestię godzin (o tutaj), więc nie powtarzaj się, bo tylko spamujesz.

Tymczasem powtarzam:

No jest o tym na filmie że nie wychodzi 600%.
Pawłowski zarobił w poprzednim roku 48k zł. 48k zł x 6 = 288k zł
Pawłowski nie chciał 288k.
@Back_Space: odpowiedziałem Ci logicznie, nie rozumiem usuwania komentarzy, po to jest forum żeby dyskutować, więc dyskutuj. Tłumacze Ci, że pytanie na cage nie było sprecyzowane i wyjaśnione. Po usunięciu godziń wychodzi prawie 600%, co potwierdza Wardęga w filmie, wszystko masz na tacy wieć nie rozumiem po co się spierasz.
@#!$%@?: Ale ja dyskutuję. Ty na moją dyskusję napisałeś to samo, na co już odpowiedziałem wcześniej. To jest spam. Ja spam usuwam, bo spam należy usuwać.

Po usunięciu godzin nie wyszło 600% (tylko 560%, jak już tak chcesz kozaczyć). A Pawłowski tego usunięcia godzin nie chciał. To sobie federacja sama z dupy wymyśliła.